Проєкт «Платформа можливостей» - Університет Григорія Сковороди в Переяславі

Проєкт «Платформа можливостей»

«Платформа можливостей»партнерський проєкт, заснований за ініціативи Відділу освітнього менеджменту та профорієнтаційної діяльності та Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених, що ставить на меті познайомити студентів та викладачів університету з успішними роботодавцями, лідерами ринку, впливовими громадськими організаціями та ініціативами, представниками неформальної освіти, молодіжними лідерами.

Хронограф проєкту

Проєкт стартував 17 жовтня 2019 року у конференц-залі імені Василя Сухомлинського із зустрічі з представниками всесвітньовідомої компанії, глобального та впливового роботодавця «Coca Cola-HBC». У гості до сковородинівців завітали провідний фахівець з розвитку потенціалу персоналу Михайло Бугаєв, менеджерка департаменту комерційного сервісу Наталія Ємцева та менеджерка по персоналу комерційної функції Марія Стеценко.

28 жовтня 2019 року у день народження свого ідейного натхненника та наставника багатьох поколінь сковородинівців Ярослава Олександровича Потапенка, у конференц-залі імені Василя Сухомлинського висадиться зоряний десант митців-співзасновників Літературного товариства імені Ярослава Потапенка. У ході зустрічі, яка пройшла у форматі «Платформа можливостей», молоді літератори презентували свою нову збірку «Ліхтар. Нова генерація», наочно розповіли про те чим жили та чого досягли протягом останнього року, прочитали старі та нові авторські поезії. Зважаючи на формат, спікери поділилися зі сковородинівцями власними лайф-хаками щодо того, як власноруч творити красиві та успішні сторінки гарного та влучного поетичного й прозового слова та активно просувати його на літературному та мистецькому українському ринку.

20 листопада 2019 року у 102 аудиторії (корпус № 1) відбулася зустріч з президентом Асоціації Асоціації сприяння глобалізації освіти та науки Spacetime, доктором економічних наук, професором, експертом з освітніх систем країн Європейського Союзу Олександром Кендюховим. У її ході Олександр Володимирович провів для всіх охочих сковородинівців відкриту лекцію на тему:  «Архітектура українського економічного дива: сценарій майбутнього».

24 лютого 2020 року в залі інформаційних ресурсів «Чумацький шлях»,  в рамках партнерського проєкту «Платформа можливостей» та з нагоди Міжнародного дня рідної мови, відбулася перша в новому семестрі зустріч – лекція співзасновниці IT-лінгвістичного «Проєкту Р.І.Д.» Іванки Світляр. Що таке правопис і з чим його їдять, якими правописними нововведеннями нам доведеться користуватися і чому, власне, ми маємо писати слово «проЄкт» з «Є»? На ці та багато інших питань були надані відповіді гостею.

Перейти до вмісту