Поселення в гуртожиток - Університет Григорія Сковороди в Переяславі

Поселення в гуртожиток

Студентське містечко Університету Григорія Сковороди в Переяславі – епіцентр комфортного проживання та активного відпочинку!

Студентське життя – найпрекрасніша пора. Саме студентські роки найцікавіші і незабутні. Це час наповнений романтикою, безтурботністю.

Студентське життя приносить багато радості. Спочатку людина радіє тому, коли дізнається, що стала студентом, потім нові знайомства та друзі. Від однієї сесії до іншої сесії живуть студенти весело. А скільки всього ще варто пережити.

У кожної людини залишаються хороші спогади про студентське життя. Як готувалися до сесії, як її здавали, і як потім відзначали. Як не вистачало стипендії, як збирали гроші на пачку макаронів. Як збиралися ввечері і співали пісню під гітару, як клеїли шпалери в своїй кімнаті, як ходили в походи.

З роками згадується все найкраще. Найцікавіше життя у тих, хто живе в студентському гуртожитку. Скільки там знайомих і друзів. Особливо цікавий час в ніч перед іспитом, коли відкриваються кватирки, викидаються прив’язані на мотузці заліковки і при цьому супроводжуються заклинаннями «Халява прийди». Заклинання потрібно кричати голосно. Це особливий магічний ритуал, за допомогою якого студенти обов’язково повинні скласти іспит на позитивну оцінку. І кожен студент в це вірить.

Кожна людина, яка була студентом, може пригадати багато цікавих історій зі студентського життя, адже це найцікавіший час.

Окремим словом треба відмітити, що наш університет має кілька добре відремонтованих гуртожитків для тих студентів, що приїхали з іншого міста. Вони мають змогу на період навчання жити недалеко від самого університету в добре обладнаних кімнатах.

Гуртожиток – невід’ємна частина студентського життя, що надає їй своєрідний колорит і навіть особливу принадність. Хто з колишніх студентів, а нині – дорослих людей, наших батьків, не згадує свою бурхливу молодість і веселі общежітські свята, капусники та посиденьки, регулярні комуністичні суботники і генеральні прибирання, закінчуються однаково весело, безсонні ночі під час сесії, любовні романчики, що виникали в стінах рідного гуртожитку і багато-багато іншого. Будь-якому людині, який був або є студентом на даний момент часу, є що згадати і розповісти, так як навіть той студент, який сам не живе в гуртожитку, обов’язково його відвідує.

Студентський гуртожиток дещо відрізняється від гуртожитку, призначеного для тимчасового сімейного проживання, і в першу чергу його відрізняє панує в ньому атмосфера юнацького завзяття, веселості, що б’є ключем студентського життя. Гуртожиток видно і навіть чутно здалеку: у всіх вікнах горить світло, з кожної кватирки вириваються різноманітні звуки, які об’єднані лише однаковим рівнем потужності, а біля парадного входу з раннього ранку і до пізньої ночі спостерігається пожвавлення.

В університеті імені Григорія Сковороди в Переяславі є два студентські гуртожитки (готельного типу), які знаходяться поблизу університету за адресою м. Переяслав вул. Сухомлинського 32(гуртожиток №1) та Сухомлинського 34(гуртожиток №2). Форма власності державна.

Статус будівлі – гуртожиток побудований в 1990 році. Загальна площа одного гуртожитку становить – 4881,8 кв. м.. Житлова площа – 2138,5кв.м.  (одного гуртожитку). Кількість поверхів 9, вхід до гуртожитків з одного під’їзду. Загальна кількість приміщень в гуртожитках по 117 кімнат(з них кімнати для проживання студентів, викладачів та гостьові кімнати для проживання гостей з інших міст).

Приміщення в гуртожитку це одно та двокімнатні кімнати. Планування кімнат:житлова кімната, кухня, ванна, санвузол, коридор та балкон. Загальна кількість проживаючих в гуртожитках становить 889 жителів (Г.№1- 453, Г.№2- 436).

Технічний стан гуртожитків задовільний. Капітальний ремонт було проведено в 2012році. Заміна вікон на пластикові становить 75% в обох гуртожитках. Відбулося заміна зовнішніх дверей. Утеплення фасадів на 30%. Капітальний ремонт покрівель проведено на 90%.

Опалення в гуртожитку централізоване. Встановлення приладів обліку тепло споживання у приміщеннях становить 100%. В одному з гуртожитків встановлена система сонячного теплопостачання для гарячого водопостачання на базі вакуумних колекторів становить 70%.

Поселення 2021-2022 н.р.

До відома абітурієнтів, поселення 2021-2022 н.р. відбуватиметься 30-31 серпня в центральному корпусі університету з 9.00 до 17.00 представниками деканатів факультетів, відповідно до спеціальностей. Ті студенти, які за поважними причинами не зможуть з’явитися в даний період, матимуть можливість поселитися з 1 вересня по 10 вересня в робочий час!

При поселенні мати:

1) 2 фотографії 3×4;
2) Медична довідка (результат проходження флюорографії, дійсний терміном не більше року; результат аналізу крові на РВ з висновком лікаря-дерматолога, дійсний терміном не більше 10 діб);
3) Паспорт.

Студенту для поселення необхідно прибути персонально написати заяву, заключити договір на проживання та отримати ордер на проживання.
Оплата за проживання становить 5 200 грн. 00 коп., оплачується одним платежем за весь термін, або двома посеместрово.

Що потрібно взяти із собою?

⁃ постіль, рушники
⁃ одяг на перший час (решту привезеш потім або передасиш новою поштою)
⁃ гумові капці
⁃ засоби особистої гігієни
⁃ посуд (тарілка, ложка, виделка, каструля, сковорідка, дощечка тощо)
⁃ лікарські засоби (якщо тобі вони потрібні)
⁃ гуртожиток видає матрас, подушку та ковдру (проте можеш привозити по бажанню своє)

Речі, які можна купити потім спільно із сусідами:

⁃ холодильник (якщо його не буде в кімнаті, а таке буває рідко)
⁃ тазик
⁃ швабра, ганчірки, засоби для прибирання

Що заборонено брати в гуртожиток?

Електроприбори:
⁃ праска (в кожному гуртожитку є спеціально облаштована кімната, де ти у будь-який час можеш скористатися праскою)
⁃ мультиварки, електрочайники (краще мати чайник для плити, він може вже бути у кімнаті)
⁃ новорічні гірлянди на стіну
⁃ обігрівачі
⁃ подовжувачі
Дозволяються фени, плойки для волосся, зарядні прибори.

Інформація про гуртожиток

Так що з гуртожитками? На території університету є 2 гуртожитки, які призначені для проживання студентів, аспірантів, викладачів та співробітників університету. Кімнати мають планування однокімнатних квартир – в кожній з них є своя кухня та санвузол, який відокремлений від ванної кімнати. Кожна з кімнат розрахована для проживання 4-5 осіб. І хто знає – можливо саме хтось із вас оселиться у тій самій кімнаті де жили брати Клички, і готуватимете на тій самій кухні, де лише кілька років тому намагалася відтворити славетний мамин суп Alyona Alyona.

А які переваги проживання? На території студмістечка є великий стадіон, де полюбляють проводити час не лише студенти факультету фізичного виховання, а й решта сковородинівців, яким до вподоби активний спосіб життя. Велике футбольне поле, міні-поля для гри в баскетбол, чимала кількість тренажерів – усе для вас цілодобово та абсолютно безкоштовно. Разом з тим, на стадіоні можна посидіти на лавках під тінистими деревами – ідеальне місце для побачень, яке за багато років поєднало не один десяток сковородинівських сердець.

У І гуртожитку є медпункт, де у робочий час вас залюбки прийме фаховий спеціаліст та проконсультує вас з приводу усіх проблем та питань, які стосуються вашого здоров’я. Біля гуртожитків є цілодобова крамниця «Кулиничі» з свіжим хлібом й випічкою, запашною кавою та смачним морозивом. У пішій доступності знаходяться крамниці «Студент» та «Перехрестя» з просторими терасами та зручними столиками для ваших душевних розмов, дозвілля та теплих зустрічей.

А це не на краю світу? Ні, ти житимеш у двох кроках від альма-матер. А якщо у тебе виникне нагода вибратися в центр міста, то поруч з гуртожитками знаходиться дві зупинки громадського транспорту та стоянка таксі, де цілодобово ви можете знайти автівку яка не за всі гроші світу відвезе вас у будь яку частину міста. Студмістечко напряму сполучено з центральною частиною міста – кількахвилинна прогулянка «Стогніївським шляхом», і ви в центрі міста, де у різні часи ходили Тарас Шевченко, Григорій Сковорода чи Богдан Хмельницький.

Добре, а що з дозвіллям? Також вам варто знати, що у кожному гуртожитку створюється своя студентська рада задля залучення мешканців до заходів, спрямованих на поліпшення житлових та санітарно-побутових умов, дотримання правил внутрішнього розпорядку та пропускного режиму, проведення виховної, соціальної, культурно-масової, спортивної роботи, організації відпочинку, пропаганди здорового способу життя, надання допомоги адміністрації гуртожитку у створенні рівних можливостей у поселенні та проживанні студентів даного гуртожитку – усе це лише для вас, та сприяє вашому комфортному проживанню в гуртожитку.

Звісно ж, у студмістечку ніколи не буває сумно – там чи не щовечора проводяться різноманітні заходи, розіграші, змагання та вечірки. Серед найбільш очікуваних заходів, які проводяться активом гуртожитків, з року в рік, традиційно, залишаються «Нічний футбол», «Вечір під гітару», «Hostel party», «Вечірнє кіно» й «Таємний друг». Якщо ти мешкаєш в гуртожитку ти неодмінно зможеш до них долучитися. Крім цього, на сторінках гуртожитків у соціальних мережах часто проходять розіграші та конкурси – неодмінно спробуйте свою вдачу під час найближчого з них.

Як поселитися в гуртожиток? Усю необхідну інформацію щодо поселення в студентський гуртожиток ми зібрали тут.

Скільки це коштує? Вартість проживання у гуртожитку одного студента з 01.09.2021 року по 30.06.2022 року становитиме 5 200 грн. Зверніть увагу, що це значно дешевше, ніж проживати на квартирі з буркітливою бабусею.

Як оплатити? Тримай актуальні розрахункові рахунки щодо  оплати за проживання в гуртожитку:

Одержувач: ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький ДПУ імені Григорія Сковороди»
Код: 04543387
МФО 820172
Р/р: UA928201720313211001202003726
Банк: ДКСУ м. Київ
Код платежу: 25010200
За гуртожиток: курс, факультет, Прізвище, Ім’я, По батькові студента

Перейти до вмісту