Проєкт «Клуб випускників університету» - Університет Григорія Сковороди в Переяславі

Проєкт «Клуб випускників університету»

«Клуб випускників університету» партнерський проєкт, заснований за ініціативи Відділу освітнього менеджменту та профорієнтаційної діяльності та Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених, що має на меті познайомити студентів та науково-педагогічну еліту університету і містян із цікавими випускниками нашого університету, що досягли високих професійних та особистих висот, і, нині, повертаються на гостину до рідної альма-матер аби поділитись своїм досвідом із сучасним покоління сковородинівців та продемонструвати своїм наставникам, що посіяне ними, у студентські душі, зерно проростає, поширюючи добру професійну славу про свій навчальний заклад по всій України, на теренах всього світу.

Хронограф проєкту

Старт проекту відбувся 19 лютого 2019 року, коли зі студентами зустрівся випускник факультету педагогіки та психології, сертифікований психолог Європейської психотерапевтичної асоціації  (напрямок роботи – «Сім’я і діти») Ілля Корнієнко. У ході зустрічі, під назвою «Професія – психолог. Реалії, можливості, конкурентоспроможність», Ілля, на прикладі спеціальності «психолог», залюбки розкрив можливості кожного студента і випускника нашого університету, як майбутнього професіонала. Говорили про підготовку себе як майбутнього фахівця; про ринок праці, зокрема те, де можна працювати з дипломом психолога ПХДПУ імені Григорія Сковороди; перші кроки в професії; конкуренцію серед фахівців, профілактику професійного вигорання та інші аспекти діяльності психолога. Гість охоче відповідав на питання.

11 жовтня 2019 року університетська родина, містяни та усі охочі зустрілися з Alyona Alyona (Альона Савраненко) – випускницею університету, хіп-хоп виконавицею, сенсацією українського репу, володаркою численних нагород. Розмова проходила у форматі діалогу, всі охочі могли поставити запитання гості. Говорили про Переяслав, творчість, благодійність, булінг, екоініціативи, особисте життя та ін.

17 грудня 2019 року відбулася зустріч із зірковою людиною,до рідного університету для захисту дипломної роботи та здачі державних іспитів завітала легенда українського футболу і наш магістрант Віктор Циганков. Коли до іспитів лишалися лічені години, Віктор люб’язно погодився зустрітися з медійною командою нашого університету та дати ексклюзивне інтерв’ю, що супроводжувалося щедрою порцією світлин та автографів.

27 лютого 2020 року, черговий привід для гордості відчув фінансово-гуманітарний факультет, адже на гостину до рідного вишу їде їхній випускник, що нині продовжує навчання в університеті – відомий український адвокат, телеведучий, постійний гість та адвокат телепроекту на каналі СТБ «Один за всіх», експерт-криміналіст проекту «Битва екстрасенсів» Сергій Костира. Приємним сюрпризом для організаторів стало те, що Сергій їде на один – відвідати сковородинівський виш разом з ним погодився і відомий вітчизняний юрист та ведучий телепроекту «Один за всіх» Михайло Присяжнюк та учасник XIII сезону міжнародної «Битви Екстрасенсів» (канал СТБ), експерт «Слідство ведуть екстрасенси» (канал СТБ) Дмитро Дульський.

Перейти до вмісту