Вибори ректора-2021 - Університет Григорія Сковороди в Переяславі

Вибори ректора-2021

ВИБОРИ РЕКТОРА 2021

Місце проведення виборів: м. Переяслав, вул. Сухомлинського, 30, навчальний корпус № 2, 1 поверх

Дата та час проведення виборів: 23 вересня 2021 року, 9:00-15:00

Виборча дільниця: аудиторія № 101, навчальний корпус №2, дільниця працює щодня з 15:00 до 17:00

Контактний телефон: +38 (067) 490-10-59

15 квітня 2021 року, Міністерство освіти і науки України оголосило конкурс на зайняття посад ректорів Бердянського державного педагогічного університетуДонецького державного університету управління та нашого Державного вищого навчального закладу «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» (після підписання статуту МОН – Університету Григорія Сковороди в Переяславі).

Які умови конкурсу? У конкурсі можуть брати участь громадяни України, які вільно володіють українською мовою, мають вчене звання та науковий ступінь і стаж роботи на посадах науково-педагогічних працівників не менш як десять років.

Які документи необхідні? Повідомляється, що особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають такі документи: заяву про участь у конкурсі на ім’я засновника, в якій зазначається про застосування або незастосування до претендента обмежень, встановлених частиною другою статті 42 Закону України «Про вищу освіту»; особовий листок з обліку кадрів з фотографією розміром 3х4 сантиметри; автобіографію; копії документів про вищу освіту, науковий ступінь та вчене звання; довідку про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду, яка видається відповідно до Порядку проведення обов’язкових попередніх та періодичних психіатричних оглядів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 вересня 2000 р. № 1465 (Офіційний вісник України, 2000 р., № 39, ст. 1656); довідку про наявність або відсутність судимості; витяг з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення; копію паспорта, засвідчену претендентом; копію трудової книжки та/або інші документи, які підтверджують стаж роботи; письмову згоду на збір та обробку персональних даних, а також копію посвідчення щодо вільного володіння державною мовою отриманого до 25 вересня 2019 року або документи державного зразка про середню/вищу освіту, в яких зазначено про вивчення предмету/дисципліни, що підтверджують знання української мови; засвідчену копію довідки про результати перевірки, видану органом, в якому така перевірка проводилася, або письмову заяву на ім’я засновника, в якій повідомляється, що до претендента не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», за формою, затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 р. № 563 «Деякі питання реалізації Закону України «Про очищення влади» (Офіційний вісник України, 2014 р., № 85, ст. 2412), та згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно претендента відповідно до зазначеного Закону та копії документів, які подаються претендентом/кою (крім копії паспорта), можуть бути засвідчені за місцем роботи претендента/ки, засновником або нотаріально.

Строк подання заяв – два місяці з дня опублікування оголошення на офіційному веб-сайті Міністерства освіти і науки України. Себто, зголоситися можна не пізніше як 15 червня 2021 року.

Усі претенденти мають надсилати свої документи на адресу: Міністерство освіти і науки України, проспект Перемоги, 10, м. Київ-135, 01135. Телефон для довідок: 481-47-92.

Перейти до вмісту