Навчально-науковий центр інноваційного навчання та трансферу технологій

Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Наука > Навчально-науковий центр інноваційного навчання та трансферу технологій

Центр інноваційного навчання та трансферу технологій «Innovation Training & Tech Transfer Center» створений на базі ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» в рамках Міжнародного проекту «Інноваційний університет і лідерство».

Діяльність Центру спрямована на налагодження й забезпечення дієвої практичної співпраці на засадах партнерства НАПН України, закладів вищої, передвищої, середньої, професійної освіти. Створений консорціум учених, викладачів кафедри, вчителів сприяє дієвій інтеграції науки і освіти, відкриває можливості підвищення кваліфікації, сприяє реалізації освітніх починань у практичній площині нової української школи.

КЕРІВНИК ЦЕНТРУ

Доброскок І.І.

Доброскок Ірина Іванівна

доктор педагогічних наук, професор

ВІДПОВІДАЛЬНИЙ ЗА ТЕХНІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

Басюк Л.В.

Басюк Любов Вікторівна

кандидат педагогічних наук

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Адреса: 08401, м. Переяслав-Хмельницький, вул. Сухомлинського, 30, корпус № 1, каб. 322 а.

+38 (050) 443-02-87 – Доброскок Ірина Іванівна; +38 (066) 327-97-45 – Басюк Любов Вікторівна

itc.phdpu@gmail.com