Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Вітання > 5 докторам філософії PhD зі спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки вручили дипломи на засіданні Вченої ради УГСП

У минулу середу, 20 березня 2024 року, на засіданні Вченої ради Університету Григорія Сковороди в Переяславі відбулося урочисте вручення дипломів випускникам аспірантури, які від початку 2024 року успішно захистили дисертації на здобуття наукового ступеня доктор філософії зі спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки.   Раді повідомили, когорту науковців поповнили 5 докторів філософії:

Азман Ханна,  спеціальність 011 Освітні, педагогічні науки. Тема дисертаційного дослідження «Формування моральних цінностей в шкільній освіті Ізраїлю». Наукові керівники: Розсоха Антоніна Павлівна, кандидат педагогічних наук, професор і Лохвицька Любов Василівна, кандидат педагогічних наук, доцент.

Костюкевич Ольгу Миколаївну, тема дисертаційного дослідження «Тенденції вищої освіти країн світу, що розвиваються у ХХІ столітті».   Науковий керівник:  Шапран Ольга Іллівна, доктор педагогічних наук, професор.

Бандур Богдан, спеціальність 011 Освітні, педагогічні науки. Тема дисертаційного дослідження «Формування готовності до інноваційної діяльності майбутніх викладачів закладів вищої освіти засобами імітаційних технологій навчання». Наукові керівники: Шапран Ольга Іллівна, доктор педагогічних наук, професор і Різник Вячеслав Володимирович, кандидат педагогічних наук, доцент.

Іваненка Олександра Олександровича, спеціальність 011 Освітні, педагогічні науки. Тема дисертаційного дослідження «Формування готовності до професійної діяльності майбутніх учителів фізичної культури у процесі змішаного навчання». Науковий керівник: Шапран Юрій Петрович доктор педагогічних наук, професор.

Сідіропуло Катерина Миколаївна, спеціальність 011 Освітні, педагогічні науки. Тема дисертаційного дослідження  «Формування управлінської компетентності майбутніх викладачів вищої школи з використанням інноваційних освітніх технологій». Наукові керівники: Шапран Ольга Іллівна, доктор педагогічних наук, професор й Різник Вячеслав Володимирович, кандидат педагогічних наук, доцент.

Наукові дослідження усіх перелічених науковців пройшли високий рівень наукової експертизи, мають наукову новизну і практичне значення, а дослідники успішно будуть працювати і розвивати сучасну освіту і педагогічну науку.

Щиро вітаємо із успішним завершенням навчання в аспірантурі Університету Григорія Сковороди в Переяславі, присвоєнням наукового ступеня доктора філософії. Бажаємо подальших наукових досягнень, творчих успіхів в системі освіти України!

ФОТОГРАФ: СЕРГІЙ КОВАЛЕНКО

Відділ інформаційних технологій та зв’язків з громадськістю