Відділ інформаційних технологій та зв’язків з громадськістю

Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Університет > Структура > Підрозділи університету > Відділ інформаційних технологій та зв’язків з громадськістю
Логотип відділу інформаційних технологій та зв'язків з громадськістю

Основними завдання відділу інформаційних технологій та зв’язків з громадськістю є:

1. Створення позитивного іміджу університету шляхом інформування громадськості України про важливі події у житті університету (в тому числі через рекламну продукцію), досягнення у науковій, культурно-просвітницькій діяльності.
2. Співпраця зі структурними підрозділами університету з метою збору, обробки та оперативного поширення інформації про університет.
3. Налагодження та зміцнення зв’язків із зовнішніми організаціями, зокрема із зовнішніми ЗМІ.
4. Висвітлення в засобах масової інформації заходів, які проводяться в університеті.
5. Організація і проведення профорієнтаційної і рекламної кампаній університету.
6. Поширення єдиного корпоративного стилю для всіх структурних підрозділів на рекламну поліграфічну та відеопродукцію, які представляють університет.
7. Популяризація музею університету шляхом регулярних екскурсій для професорсько-викладацького та студентського складу і гостей закладу вищої освіти.
8. Інформування студентів випускних курсів про актуальні вакансії з метою сприяння у працевлаштуванні.
9. Формування громадських зв’язків із органами державної та місцевої влади, засобами масової інформації, громадськими організаціями, вищими навчальними закладами, освітніми центрами та корпораціями, науковими установами та іноземними партнерами.

КЕРІВНИЦТВО

Луцик О.О.

Луцик Оксана Олександрівна

Керівник відділу