Стартував проєкт Українського культурного фонду «Університетська мобільність: Mobile Art EDU CAMP»: підсумки першого дня - Університет Григорія Сковороди в Переяславі

Стартував проєкт Українського культурного фонду «Університетська мобільність: Mobile Art EDU CAMP»: підсумки першого дня

Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Новини > Стартував проєкт Українського культурного фонду «Університетська мобільність: Mobile Art EDU CAMP»: підсумки першого дня

Сьогодні, 13 вересня 2021 року, на факультеті педагогічної освіти, менеджменту і мистецтва під керівництвом декана факультету професора Наталії Ігнатенко, стартував другий етап проєкту «Університетська мобільність: Mobile Art EDU CAMP» за фінансової підтримки Українського культурного фонду. Із 13 по 17 вересня відбудеться колективне стажування за напрямом «академічний спів» для здобувачів вищої освіти та викладачів творчих спеціальностей Університету Григорія Сковороди в Переяславі і Ізмаїльського державного гуманітарного університету.

На початку дня група студентів-музикантів на чолі з завідувачкою кафедри музичного та образотворчого мистецтв Ізмаїльського державного гуманітарного університету Жанною Сироткіною прибули до Переяслава.

В ході зустрічі-знайомства із викладачами та студентами спеціальності «Середня освіта (Музичне мистецтво)» факультету педагогічної освіти, менеджменту і мистецтва Університету Григорія Сковороди в Переяславі, було вирішено організаційні питання, узгоджено програму проєкту із урахуванням пропозицій і побажань всіх учасників.

З вітальними словами виступили виконуючий обов’язки ректора університету Віталій Коцур, проректор з наукової та інноваційної діяльності Василь Дудар, проректор з навчально-методичної роботи Вячеслав Різник, проректорка з міжнародної та проєктної діяльності Оксана Ковтун та начальник відділу міжнародних зв’язків Валентина Крикун. Також до зустрічі долучився професорсько-викладацький склад факультету педагогічної освіти, менеджменту і мистецтва на чолі з деканом, кандидатом педагогічних наук, професоркою Наталією Ігнатенко.

Надалі гостям було проведено ознайомчу екскурсію бібліотекою,  музеєм університету та творчими аудиторіями, багатими на мистецькі здобутки студентів міста Переяслава.

Наступним кроком реалізації завдань проєкту стало проведення майстер-класу музикотерапії під керівництвом доктора педагогічних наук, професора кафедри мистецьких дисциплін і методик навчання Ірини Малашевської, в ході якого учасники проєкту змогли ознайомитися з техніками музикотерапевтичного впливу на емоційно-психологічний стан особистості. Використання різноманітних вправ музикотерапії, можливість рефлексії власних почуттів та переживань сприяли відкритості та теплоті спілкування.

Уже завтра гості Університету Григорія Сковороди в Переяславі ознайомляться з пісенною спадщиною Київщини у аспекті творчості композитора, фольклориста, педагога, уродженця Переяславщини Павла Сениці. День продовжиться тренінгами з вокалу та освоєння народних інструментів, завершившись зведеною репетицією хорів.

Прес-центр кафедри мистецьких дисциплін і методик навчання

 

Перейти до вмісту