Центр психосоціальної підтримки та реабілітації «Резильєнс»

Бере участь у формуванні громадської думки у сфері розв’язання проблем пов’язаних з питаннями ментального здоров’я громадян.

Здійснює координацію, методичне забезпечення і організацію реалізації програм спрямованих на надання психосоціальної допомоги особам (у тому числі дітям), які перебувають у кризовому стані, зокрема, спричиненому військовими подіями, стихійним лихом, учиненням стосовно них злочину, насильством в сім’ї та програм реабілітаційного характеру.

Організовує короткострокові та довгострокові просвітницькі проєкти з поширення інформації про ментальне здоров’я.

Організовує заходи з соціально-психологічної адаптації та реадаптації дітей і дорослих.

Співпрацює з міжнародними організаціями з питань обміну досвідом щодо підтримки ментального здоров’я населення.

Забезпечує взаємодію з центральними та місцевими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, громадськими організаціями та об’єднаннями громадян, які є учасниками зазначених програм.

Здійснює організацію, супровід та проведення соціолоігчних досліджень з питань ментального здоров’я.

Сприяє організації та проведенню на базі Університету конференцій, круглих столів, стратегічних сесій, соціально-психологічних тренінгів, семінарів, вебінарів, воркшопів для підтримки метального здоров’я населення.