Лєбєдєва Оксана Олексіївна

Лєбєдєва

Лєбєдєва
Оксана Олексіївна

Заслужений майстер народної творчості України, кандидат педагогічних наук, доцент
Завідувачка кафедри образотворчого мистецтва і методики навчання

ГРАФІК КОНСУЛЬТУВАННЯ:

Понеділок, вівторок: 12:00 – 14:00

кабінет № 318
(корпус № 1, поверх № 3)

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ:

Okcana.Liebiedieva@gmail.com

Біографічні відомості. Народилася 22 серпня 1980 р., у селі Подільське, Золотоніського району Черкаської області.

Навчання.

1986-1997 рр. – навчання у Подільській ЗОШ І-ІІІ ступенів.

1997-2000 рр. – студентка Канівського училища культури спеціальності “Народна художня творчість”, де здобула кваліфікацію керівника аматорського об’єднання декоративно-прикладного мистецтва, організатора культурно-дозвілевої діяльності, викладача образотворчості. Диплом молодшого спеціаліста з відзнакою.

2000-2004 рр. – студентка Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету імені Григорія Сковороди за спеціальністю “Вчитель початкових класів та образотворчого мистецтва”. Диплом бакалавра з відзнакою.

2004-2005 рр.  – навчання у магістратурі за спеціальністю “Початкове навчання”, де здобула кваліфікацію викладача педагогіки у ВНЗ I-IV рівнів акредитації.  Диплом магістра з відзнакою;

2006-2010 рр. – навчання (заочне) в аспірантурі за напрямком 13.00.02 «Теорія та методика навчання (образотворче мистецтво)», (Національний педагогічний університет імені М.П.Драгоманова). Тема кандидатської дисертації «Методика формування художньо-педагогічної компетентності майбутніх учителів образотворчого мистецтва в процесі навчання декоративно-прикладного мистецтва». Захистила достроково.

Робота.

Державний вищий навчальний заклад «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди»

2004-2006 рр. – старший лаборант кафедри теорії і методики мов.

2006 -2010 р. – викладач мистецьких дисциплін і методик навчання;

2010-2011 р. – старший викладач мистецьких дисциплін і методик навчання;

2011-2019 рр.  – доцент кафедри мистецьких дисциплін і методик навчання;

2017-2019 рр. – доцент кафедри образотворчого мистецтва Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова

2019-2022 рр. – доцент кафедри мистецьких дисциплін і методик навчання Державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди в  Переяславі

2016-2023 рр. – Директор культурно-мистецького центру. ДПУ «Міжнародний дитячий центр «Артек»

Вересень 2023 рік – по даний час – доцент, завідувачка кафедри образотворчого мистецтва і методик навчання Університет імені Григорія Сковороди у Переяславі

Суспільно-громадська діяльність.

Проводить та організовує безліч майстер-класів різноманітних напрямків декоративно-прикданого та образотворчого мистецтв, як традиційних, так і сучасних інтерпретацій їх. У інтегруванні.

Є організатором багатьох благодійних акцій. Проведення ярмарків до Великодня, до Дня Святого Миколая 19 грудня 2017,2018,2019 року, де діткам «Артеку» з малозабезпечених сімей були придбані зимові речі.

Вона є автором багатьох мистецьких проектів, ряд з них стали рекордами України:

«Єдине полотно – Єдиної країни» – 24 серпня 2021 р. в день 30-ти річчя Незалежності України, діти з усіх регіонів України, що відпочивали у МДЦ «Артек» протягом 2021 року під керівництвом майстрів декоративного-прикладного мистецтва МДЦ «Артек», виконали «Єдине полотно єдиної України» – довжиною 140 метрів, шириною – 1,20 метра, 27 орнаментів регіонів України та один тематичний орнамент Артеку.

«Лист-полотно нашим воїнам» – Зміст полотна: звернення, побажання, нашим Воїнам захисникам України від діток України, котрі відпочивали у співдружності «Артек на Закарпатті». Зафіксовані результати: Загальна кількість учасників рекорду – 300 дітей з усієї України. Розмір полотна: довжина – 32 метри, ширина – 1 метр.

Участь у діяльності Молодіжної громадської організації «Нова хвиля». Керівник ряду проектів, спрямованих на роботу з молоддю, обмін молоді, забезпечення прав ромських громад тощо, де, неодноразово організовано та проведено ряд майстер-класів для дітей-інвалідів міста, району (2006-2020р.р.), організовано майстер-клас на районному фестивалі дитячої творчості «Повір у себе». Систематично проводить майстер-класи з декоративно-прикладного мистецтва «Місто майстрів» для дітей екологічного табору та дітей-інвалідів(2007-2015р.) від благодійної організації Грін Крос Україна.

Організація ряд заходів під час зустрічі з першим космонавтом України 2017р.

2022 рік – проведення щотижня майстер-класів для ВПО у м.Переяславі, м.Київ, м.Свалява на волонтерських засадах.

2022-2023 – активна участь (організація та проведення майстер-класів з дітками «Артеку на Закарпатті» – більше тисячі діток) у проєкті «Спільно | твоя підтримка поруч» створено в межах «СПІЛЬНО» – програми Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та  ГО «Культурна платформа Закарпаття».

Від початку російсько-української війни (з 2014р.) займається волонтерською діяльністю. Організація та проведення майстер-класів для діток-переселенців, для батьків тощо. Як курс «Арт-терапії засобами декоративності» з воїнами ЗСУ, котрі перебувають на реабілітації.

Науково-педагогічна діяльність.

10 листопада 2010 р. – захист кандидатської дисертації на тему «Методика формування художньо-педагогічної компетентності майбутніх учителів образотворчого мистецтва в процесі навчання декоративно-прикладного мистецтва» за спеціальністю 13.00.02 «Теорія та методика навчання (образотворче мистецтво)».

22 квітня 2011 р. – Рішенням президії ВАК України присвоєно науковий ступінь кандидата педагогічних наук

28 березня 2013 р. – Рішенням Атестаційної комісії МОН, молоді та спорту України  присвоєно вчене звання доцента кафедри мистецьких дисциплін і методик навчання

8 листопада 2017 р. – присвоєно почесне звання «Заслужений майстер народної творчості України».

Стажування.

3 грудня 2019 р. – 24 вересня 2020 р. – Науково-педагогічне стажування «Інноваційні технології в освіті» (досвід WyższaSzkoła Techniczna w Katowicach) м. Катовіце, Республіка Польща (сертифікат)

січень-березень 2023 року – Курси тренінгів «Психологічні особливості роботи з дітьми у воєнний час»  за програмою ізраїльських фахівців на отримання звання «Тренера» (сертифікат)

Здано В-2 (28.08.2021р.) №20082873765 Cambridge English Level 1Certificate in ESOL International (First)

Коло наукових інтересів.

Спрямування її навчально-виховної роботи по життю на забезпечення освоєння молоддю, дітьми художніх знань з національно-історичної спадщини, формувати справжню патріотичну націю. Виступає активним пропагандистом інноваційних ідей в освіті, приймаючи участь в роботі всеукраїнських та міжнародних науково-практичних конференцій. Оксана активно і професійно займається художньо-педагогічною роботою, розробивши і впроваджуючи в практику декількох ВНЗ України систему музейно-екскурсійної роботи за календарним циклом народних свят, яка покликана залучити молодь до різноманітних надбань української культури як далекого минулого, так і сучасного.

Підготовка та керівництво студентськими роботами до участі у Міжнародних, Всеукраїнських конференціях, виставках, конкурсах, семінарах.

Керівництво науковими студентськими роботами, котрі ставали переможцями. Рецензування та голова журі у оцінюванні МАНовських учнівських робіт щороку з 2014.

Опонування та рецензування кандидатських дисертацій.

Робота в Науково-методичній комісії сектору вищої освіти (підкомісій) з вищої освіти Науково-методичної ради МОНУ №3 з Середня освіта образотворче мистецтво , 2016-2019.

Член журі Міжнародного фестивалю «Світ у твоїх долонях» – 2018 р., 2019 р., 2020 р.

Студенти спеціальності «Образотворче мистецтво», під керівництвом Оксани Олексіївни беруть участь у Всеукраїнських олімпіадах з «Образотворчого мистецтва» та «Декоративно-прикладного мистецтва», де отримують перемоги та номінації, також студенти брали участь у Всеукраїнському конкурсі «Сильна Україна», що проходив за підтримки Міністерства освіти і науки та Міністерства у справах сім’ї, молоді та спорту, де її учень Стеценко Володимир зайняв перше місце.

Організовано участь у ІІІ-му Міжнародному полікультурному фестивалі «Золоті обереги вічності», де отримали призові місця І, ІІ та ІІІ ступенів такі студенти: Михалюк Юлія, Рубан Наталія, Кулик Тетяна (жовтень 2012 р., 2019р.).

Стала лауреатом молодіжної премії голови Київської обласної державної адміністрації за перемогу в номінації «За наукові досягнення».

Володіє багатьма видовими категоріями декоративно-прикладного мистецтва: холодний та гарячий батики, писанкарство, ткацтво, бісероплетіння, декупажу, валяння, аплікації, вибивання, випалювання та різьба по дереву, розписи, вітражування, гільйошування тощо .

З особливим трепетом і любов’ю відноситься до мистецтва традиційної української вишивки. Інтегрує, екперементує з різними види декоративного мистецтва у виготовленні авторських робіт.

Художні твори Оксани мають ліричне і глибоко-філософське спрямування, неодноразово брали участь, отримували перемогу і були визнаними кращими на виставках, конкурсах України та за її межами.

Також деякі з робіт образотворчого та декоративно-прикладного мистецтв (вишивка, ткацтво, писанкарство, народний розпис, килимарство петельчате, холодний та гарячий батик, авторські аксесуари, декоративні колажі, бісероплетіння тощо) є у приватних колекціях і за межами України.

Основні наукові праці.

Результати її наукових досліджень оприлюднені у провідних фахових виданнях (близько одноосібні публікації). Щороку близько 5-7 участей у різноманітних конференціях, семінарах, як Міжнародного так і Всеукраїнського рівнів.

2021-2023 роки – 4 СКОПУС друки

Має близько 132 наукових праць, з них 9 методичних посібників:

  1. Методичні парадигми вивчення мистецтва у МДЦ «Артек» (на прикладі мистецтва «нетканих гобеленів») / О.О.Смірнова. Київ, 2019. 54с., іл.
  2. Студія «Художній розпис на тканині» у позашкільному навчальному закладі/ О.О.Смірнова., Ю.Козачук /Київ, 2019. 101с., іл.
  3. Смірнова О.О. Декоративно-прикладне мистецтво // Збірник програм дисциплін образотворчого циклу для студентів ВНЗ спеціальності 6.010100 «Педагогіка і методика середньої освіти. Образотворче мистецтво» / О.О. Смірнова, Т.Б. Носаченко / Переяслав-Хмельницький, 2008. С.48-67.
  4. Смірнова О.О. Збірник програм практик для студентів ВНЗ спеціальності 6.010103 «Педагогіка і методика середньої освіти. Образотворче мистецтво» / О.О.Смірнова, Т.Б.Носаченко / Переяслав-Хмельницький, 2008. 44 с.
  5. Студія «Графіки» у позашкільному навчальному закладі/ О.О.Смірнова., Р.Маковоз / Київ, 2019. 51с., іл.
  6. Смірнова О.О. Методичні рекомендації до виконання творчої дипломної роботи студентами зі спеціальності «Образотворче мистецтво» / О.О.Смірнова. Переяслав-Хмельницький, 2012 р. 42 с.
  7. Студія «Арт-моделювання» у позашкільному навчальному закладі/ О.О.Смірнова., В.Колодій – Київ, 2019. 51с., іл.
  8. Студія «Арт-живопис» у позашкільному навчальному закладі/ О.О.Смірнова – Київ, 2019. 67с., іл.
  9. Студія «Малярство на склі» у позашкільному навчальному закладі/ О.О.Смірнова., І.Грицюк – Київ, 2019. 104с., іл.

Деякі крайні наукові друки:

  1. Аналогове малювання як Арт-технологія у мистецькій педагогіці в Україні та країнах ЄС / О.О.Смірнова – Теоретична і дидактична філологія: збірник наукових праць. – Серія: Педагогіка. – Переяслав-Хмельницький (Київ.обл.): Домбровська Я.М., 2018. Випуск 27.  246 с.  С.189-198.
  2. Теоретичні основи вивчення майбутніми вчителями образотворчого мистецтва традиційної української вишивки / О.О.Смірнова – Формування професіоналізму фахівця в системі безперервної освіти: зб. Наук.праць за матеріалами 8 Всеукр.наук.-практ.Інтернет-конф., 19-20 квітня 2018р. / ДВНЗ «ДПУ імені Григорія Сковороди»  Переяслав-Хм., 2018. с.234. С.69-75.
  3. Формування національної свідомості майбутніх вчителів образотворчого мистецтва засобами декоративно-прикладного мистецтва (на прикладі художньої вишивки) / О.О.Смірнова – Психолого-педагогічні проблеми сільської школи: збірник наукових праць Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини / [ред..кол.: Безлюдний О.І. (гол.ред.) та інші]. Умань: ВНЦ «Візаві», 2018. Вип.59. 290с.  С.138-147.
  4. Вивчення традиційної української виивки у системі професійної підготовки майбутніх вчителів образотворчого мистецтва / О.О.Смірнова – Психолого-педагогічні проблеми сільської школи: збірник наукових праць Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини / [ред..кол.: Безлюдний О.І. (гол.ред.) та інші]. Умань: ВНЦ «Візаві», 2018. Вип.59. 290с. С.164-173.
  5. Особливості розвитку мистецьких закладів плзашкільної освіти в умовах Нової української школи Мистецька освіта: зміст, технологіії, менеджмент: зб.наук.пр. / Арт академія сучасного мистецтва ім.С.Далі, Інститут ПТО НАПН України; редкол.: В.Ф.Орлов (голова) Київ: Вид-во ТОВ «ТОНАР», 2019. Вип.14. 289с. (Серія: Педагогічні науки). С.65-79
  6. Компетентнісний підхід у підготовці майбутніх вчителів мистецтва засобами традиційного декоративно-прикладного мистецтва Актуальні питання теорії та практики в галузі права, освіти, соціальних та поведінкових наук – 2020: матеріали міжнар. наук.- практ. конф. (м. Чернігів, 23–24 квіт. 2020 р.): у двох томах. Т. 1 / гол. ред.: О. М. Тогочинський. Академія Державної пенітенціарної служби. Чернігів: Академія ДПтС, 2020. 315 с. С.62-67
  7. Методичні основи проектної діяльності у закладі позашкільної мистецької освіти / О.О.Смірнова. Освітньо-науковий простір: науковий журнал. Вип.1 (1-2021) / Національний педагогічний університет імені М.П.Драгоманова |гол.ред.д-р пед..наук, проф..Матвієнко О.В.|. Київ: Видавництво Ліра – К, 2021.140с. – С.82-90.
  8. Проектна діяльність як засіб впровадження сталого розвитку у закладах позашкільної освіти. PROJECT ACTIVITY AS A MEANS OF IMPLEMENTINGSUSTAINABLEDEVELOPMENT IN OUT-OF-SCHOOL EDUCATIONAL ESTABLISHMENTSSeries of monographs Faculty of Architecture, Civil Engineering and Applied Arts, Katowice School of Technology Monograph · 35 The authors bear full responsible for the text, data, quotations and illustrations Copyright by Katowice School of Technology, 2020. – 342с. – С. 77-85
  9. Практичний досвід проектної діяльності в позашкільному закладі мистецької освіти. Practical experience of project activity in an out-of-school art education institution. Теорія та методика освітянської діяльності в Україні: монографія за редакцією професора Михайличенка О.В. Бо Басен/Німеччина: LAP LAMBERT Academik Publishing.2022.233p. – 138-145.

СКОПУС:

  1. Experience in Preparing Fine Arts Teachers-to-Be/ Revista Românească pentru Educaţie Multidimensională ISSN: 2066-7329 | e-ISSN: 2067-9270

Covered in: Web of Science (WOS); EBSCO; ERIH+; Google Scholar; Index Copernicus; Ideas RePeC; Econpapers; Socionet; CEEOL; Ulrich ProQuest; Cabell, Journalseek; Scipio; Philpapers; SHERPA/RoMEO repositories; KVK WorldCat; CrossRef; CrossCheck 2021, Volume 13, Issue 4, pages: xx-xx | https://doi.org/10.18662/rrem/13.4/

  1. Smirnova, O., Prokopchuk, V., Buchkivska, G., Greskova, V., Mozoliuk, O., & Khalaitsan, V. (2021). Experience in Preparing Fine Arts Teachers-to-Be. Revista Romaneasca Pentru Educatie Multidimensionala, 13(4), 210-222
  2. Smirnova, O., Hutsul, I., Mironenko, N., Ursu, N., Demchyk, K., & Pidhurnyi, I. (2022). Pros and Cons of the Applied and Decorative Arts in the Fine Arts Teacher Training. Revista Romaneasca Pentru Educatie Multidimensionala14(1Sup1), 404-418. https://doi.org/10.18662/rrem/14.1Sup1/558
  3. The Educational Review, USA ISSN Print:2575-7938 ISSN Online:2575-7946 Liebiedieva, O; Pylnik, R; Bryzhata, I; Pavelchuk, I; Garbuzenko, L; Bartienieva, I, “Postmodernism as a Worldview in the Context of Formation of Artistic and Pedagogical Competence of Future Teachers of Fine Arts”

Навчальні дисципліни:

«Методика навчання образотворчого мистецтва»

«Мистецтво сучасного розпису»

«Декоративно-прикладне мистецтво»

«Актуальні проблеми сучасного декоративно-прикладного мистецтва»

«Декоративна композиція»

«Мистецтво орнаменту та художніх розписів»

«Методика позашкільної дозвілевої мистецької освіти»

«Теорія мистецтв»

«Матеріалознавство»

«Методика викладання мистецтва в закладах освіти»

«Інноваційні художні техніки»

Участь у різноманітних міських, районних, обласних, Всеукраїнських, Міжнародних заходах. Зокрема:

20-22 жотня 2004 року – грамота за ІІІ місце у конкурсі студентських творчих робіт на І Всеукраїнській науково-практичній конференції «Сім’я та родинне виховання в українській національній педагогічній культурі” (м.Переяслав-Хмельницький);

2005р. брала участь у виставці «Погляд у мабутнє через сучасне», що проходила на території національного заповідника Києво-Печерської Лаври, м.Київ;

19 квітня 2005 року – диплом за участь у VII міському фестивалі мистецтв дітей та молоді «Квіти весни» у номінації образотворче мистецтво (живопис, аплікація) (м.Переяслав-Хмельницький);

Грамота за підготовку та проведення року В.О.Сухомлинського в ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький ДПУ імені Григорія Сковороди» (м.Переяслав-Хмельницький);

4 жовтня 2007р. – грамота за наполегливіть і працелюбство, високу духовність і почуття обов’язку, за вагомий особистий внесок у підготовку висококваліфікованих фахівців сучасної школи і з нагоди Дня вчителя (м.Переяслав-Хмельницький);

4 жовтня 2007р. – грамота за багаторічну сумлінну працю, вагомі досягнення у професійній діяльності та з нагоди святкування Дня працівника освіти (м.Переяслав-Хмельницький);

2 жовтня 2008р. – грамота за працелюбність, творче натхнення, відповідальне ставлення до свого покликання і постіне самовдосконалення, вагомі здобутки на благородній ниві навчання і виховання нового покоління педагогів та з нагоди святкування Дня працівників освіти (м.Переяслав-Хмельницький);

6 грудня 2008р. – подяка Всеукраїнського товариства “Просвіта” ім.Тараса Шевченка  за сприяння у підготовці та проведенні обласного літературно-мистецького фестивалю «Переяславська осінь Кобзаря» (м.Переяслав-Хмельницький);

2009р. – грамота Міністерства у справах сім’ї, молоді та спорту та Міністерства освіти і науки «Сильна Україна» (м.Київ);

15 травня 2009р. – грамота за активну та сумлінну працю і вагомий особистий внесок в розвиток науково-дослідної роботи університету у 2008 році (м.Переяслав-Хмельницький);

Червень 2009 р. – грамота Благодійної організації «Грін Крос України» за чудову виховну роботу в «Місті майстрів» з дітьми екологічного табору Грін Крос Україна. (с.Лумшори);

2009р. – грамота за особистий творчий внесок в удосконалення навчально-виховного процесу, високий професіоналізм, авторитет, наполегливість та з нагоди Дня працівників освіти (м.Переяслав-Хмельницький);

2009р. – грамота Київської обласної державної адміністрації та Ктївського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей і молоді за вагомий внесок у розвиток та поширення волонтерського руху на Переяславщині та з нагоди відзначення Дня волонтера (м.Переяслав-Хмельницький);

4 жовтня 2009 р – грамота з нагоди Дня працівників освіти (деканат, м.Переяслав-Хмельницький);

6 жовтня 2009р. – подяка від місцевого відділу культури та туризму за дбайливе ставлення до національних традицій і особистий внесок у збереження культури та духовної спадщини Переяславщини, за високий професіоналізм і відданість роботі на педагогічній ниві, за допомогу у підготовці і проведенні мистецьких заходів до Дня міста та з нагоди Дня працівників освіти (м.Переяслав-Хмельницький);

 19 вересня 2010 році – присвоєно звання майстрині-вишивальниці Переяславщини, за створення Рушника міста «Дерево життя Переяслава», передачу неповторного розмаїття української культури (м.Переяслав-Хмельницький);

31 березня 2010р. – подяка за активну творчу діяльність у системі мистецької освіти, участь у проведенні виставки-конкурсу та майстер-класу «Світ у писанках» (м.Переяслав-Хмельницький);

17-19 березня 2010р. – диплом Міжнародної виставки «Сучасні навчальні заклади – 2010р» за активну науково-методичну діяльність по удосконаленню процесу навчання і виховання (м.Київ);

2010р. – участь у І Всеукраїнській виставці творів художників-педагогів закладів освіти України, м.Одеса.;

19-22 квітня 2011 р. – вишиті картини отримали І місце на Міжнародному конкурсі «Великодній тиждень…», що проходив за підтримки Міністерства культури України (м.Київ);

 червень 2011 рік – диплом лауреата молодіжної премії голови Київської обласної державної адміністрації за перемогу в номінації «За наукові досягнення»;

26 червня 2011р. – грамота Київської обласної державної адміністрації за багаторічну сумлінну працю, досягнення вагомих успіхів у професійній діяльності, особистий внесок у реалізацію державної молодіжної політики, активну громадську роботу та з нагоди Дня молоді (м.Київ);

12 травня 2011р. – грамота за вагомий внесок у справу підвищення рейтингу університету, активну життєву позицію та всебічну підтримку молодіжних ініціатив та з нагоди Дня університету (м.Переяслав-Хмельницький);

7-10 грудня 2011 року – диплом за предствлення  персональної виставки «Яскраво-ніжні миті життя» (вишиті картини та авторські прикраси), керівника колекцій одягу «Адаптація українського національного костюма до сучасного світу буття», організацію майстер-класів у рамках  Міжнародної виставки-ярмарки «Медвін: Рукоділля. Подарунки до Різдва» (м.Київ);

2011р. – грамота Благодійного фонду «Родина» за сумлінну працю, професійну майстерність, активну участь у житті громади міста та з нагоди Міжнародного жіночого дня (м.Переяслав-Хмельницький);

вересень 2012 року – подяка за вагомий внесок у підготовку та відзначення Дня міста 2012 року та з нагоди 69 річниці визволення Переяслав-Хмельницького від фашистських загарбників;

травень 2012 року – грамота головного управління освіти і науки Київської обласної державної адміністрації за творчий підхід й оригінальне оформлення виставки «Скарби рідного краю» у рамках 7 обласного дитячого фольклорно-етнографічному фестивалі «Дитинства пісня Великодня» (м.Переяслав-Хмельницький);

4 жовтня 2012р. – почесна відзнака – медаль імені Григорія Сковороди (м.Переяслав-Хмельницький);

25-26 жовтня 2012 року – лауреат І-го ступеня ІІІ-го Міжнародного полікультурного фестивалю «Золоті обереги вічності» за представлення виставки декоративно-прикладного мистецтва «Мотиви Переяслав-Хмельницького краю» (м.Мелітополь);

26 жовтня 2012 року – диплом Федерації Асоціціоцій, Центрів і Клубів ЮНЕСКО Молдови за співпрацю з Федирацією ЮНЕСКО Молдови і за пропаганду духовних цінностей національного декоративно-прикладного мистецтва(м.Мелітополь);

23-25 травня 2013р. – грамота за високу професійну роботу в журі Міжнародного полікультурного фестивалю-конкурсу «Переяславський дивограй» (м.Переяслав-Хмельницький);

23 травня 2013р. – подяка за підготовку студента-переможця ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук (м.Переяслав-Хмельницький);

25 травня 2014р. – подяка за підготовку лауреата Міжнародного полікультурного фестивалю-конкурсу «Переяславський дивограй»;

24 травня 2013 року – диплом Федерації Асоціціоцій, Центрів і Клубів ЮНЕСКО Молдови за активну роботу в організаціному комітеті та в журі Міжнародного полікультурного фестивалю-конкурсу «Переяславський дивограй» (м.Переяслав-Хмельницький);

31 травня 2013р. – диплом учасника ХІХ Київського обласного фестивалю творчості дітей «Повір у себе-2013» ( с.Циблі в ДОЗ «Славутич»).

20-21 вересня 2013р. – диплом Міністерства культури України та Національного історико-етнографічного заповідника «Переяслав» за участь у І Всеукраїнському фестивалі майстрів народної творчості «Переяславський ярмарок» (м.Переяслав-Хмельницький);

11 січня 2014 р. – подяка Міністерства культури України та Національного історико-етнографічного заповідника «Переяслав» за підготовку студентів-переможців, за співпрацю та сприяння участі студентів університету у конкурсі «Різдвяна атрибутика» в рамках проведення свята «Різдвяний Переяславський ярмарок» (м.Переяслав-Хмельницький);

16 квітня 2014р. – подяка Міністерства культури України та Національного історико-етнографічного заповідника «Переяслав» за активну участь та підготовку переможців конкурсу «Пасхальний дивограй».

17 травня 2014 р. – грамота за вагомий внесок у виховання і формування духовної культури молоді, за участь у підготовці та проведенні Всеукраїнської олімпіади з «Образотворчого мистецтва» на базі ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький ДПУ імені Григорія Сковороди».

  1. – грамота за високі творчі досягнення в удосконаленні змісту навчально-виховного процесу, професійну майстерність, наполегливу працю та з нагоди Дня працівників освіти.

березень 2015р. – сертифікат доповідача майстер-класу «Практика формування патріотичних почуттів у студентів педагогічних ВНЗ засобами декоративно-прикладного мистецтва крізь призму традицій та звичаїв українського народу» Міжнарожна виставка «Сучасні навчальні заклади освіти» ( м.Київ) (для Вузу вибороли Золоту медаль).

16 квітня 2015р. – подяка за активну роботу в організаційному комітеті ІІ Міжнародного полікультурного фестивалю-конкурсу «Переяславський дивограй».

16 квітня 2015г. – подяка генерального Секретаря Федерації Асоціації., Центрів та Клубів ЮНЕСКО Республіки Молдови Євгенії Урсу за активну роботу у організаційному комітеті ІІ Міжнародного полікультурного фестивалю-конкурсу «Переяславський водогра».

20 травня 2015р. – подяка за підготовку студента-переможця конкурсу, присвяченому відзначенню річниці з Дня народження Григорія Сковороди.

23 травня 2015р. – диплом учасника XV Міжнародного конкурсу молодих дизайнерів «Печерські каштани».

22 траня 2015р. – грамота за ІІІ місце в номінації Вишивка Текстиль XV Міжнародного конкурсу молодих дизайнерів «Печерські каштани».

25 травня 2015р. – подяка за вагомий науковий доробок, активну творчу мистецько-просвітницьку діяльність на теренах освіти України, вагомий особистий внесок у розвиток духовного доробку та з нагоди Дня педагогічного факультету.

13 жовтня 2015р. – сертифікат за вагомий внесок в організацію ІV Всеукраїнського історико-культурологічного форуму «Сікорські читання».

20-22 жовтня 2015 р. – сертифікат доповідача майстер-класу «Культурологічний напрямок розвитку талановитої студентської молоді у ВНЗ засобами декоративної творчості» Сьомого Міжнарожного форуму «Інноватика в сучасній освіті» (НАП України, м.Київ) (для Вузу вибороли Гран-прі).

3 грудня 2015р. – подяка за відродження високих духовних традицій, збереження культурної спадщини, гармонійне поєднання виховної і наукової роботи за сприяння в організації і проведенні виставки «Шанує мудреця нова Вкраїна», присвяченій видатному українському філософу Г.С.Сковороді (Міністерство культури України Національний історико-етнографічний заповідник «Переяслав»).

Грудень 2015 р. – подяка керівнику проекту «Шанує мудреця нова Вкраїна» за особисті творчі досягнення, фахово-педагогічну майстерність у підготовці студентів.

18 грудня 2015р. – подяка за активну участь у громадському житті, вагомий особистий внесок у реалізацію програми соціального захисту інвалідів та з нагоди Міжнародного Дня волонтера. (Всеукраїнська організація інвалідів).

26-29 лютого 2016р. –  Міжнародна виставка «Лідер освіти – 2016» у тематичній номінації гран-прі: «За незламно тверду та непохитну відданість національній освіті» на тему: «Сучасний навчальний заклад як соціокультурний осередок патріотичного виховання студентської молоді засобами національного декоративно-прикладного мистецтва» (практичний досвід), де ВНЗ отримав Гран-Прі.

14 квітня 2016р. – диплом за активну участь у семінарах виставки і представлення освітніх інноваційних технологій на Міжнародні виставці «Освіта та кар’єра – 2016”.

18 жовтня 2016р. – подяка за плідну співпрацю та вагомий внесок в організацію і проведення, з нагоди 5-річчя Всеукраїнського історико-культурологічного форуму «Сікорські читання». Виставка художніх робіт «Мистецькі барви осені».

18 жовтня 2016р. – подяка за активну участь в організації та проведенні  Всеукраїнського історико-культурологічного форуму «Сікорські читання». Презентація художніх робіт у техніці псевдовітражу «Свята Переславська земля»: «Вознесенський монастир поринає…», «Велич Успенського собору».

25 жовтня 2016р. – Восьмий Міжнародний форум «Інноватика в сучасній освіті» проведуння майстер-класу «Культурологійчний напрямок формування патріотизму сучасної молоді засобами національного декоративного мистецтва» («Класичний пейзаж», «Тематичний натюрморт», «Традиції нетканих гобеленів», «Декоративні плетива з тканин»).

16 березня 2017р. – Восьма Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2017» у тематичній номінації, проведення майстер-класу «Вивчення мистецьких технологій як засобу формування дітей і молоді з особливими потребами».

6 квітня 2017р. – Міжнародна виставка «Освіта та кар’єра – 2017», диплом  за активну участь у семінарах висатвки і представлення освітніх інноваційних технологій, де ВНЗ отримав Золоту медаль.

5 березня 2018р. – подяка за особисті творчі досягнення, фахово-педагогічну майстерність у підготовці студентів-конкурсантів. (Переяслав-Хмельницький, Коцур В.П.)

15 березня 2018р. – Дев’ята Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2018» у тематичній номінації гран-прі, проведення майстер-класу «Етнодизайн одягу. Жіночі прикраси», де ВНЗ отримав Гран-прі. (Київ, НАПНУ Кремень В.)

Травень 2018 р.- подяка за плідну, самовіддану працю, вагомий внесок в розвиток культури суспільства, естетичне виховання молоді та активну участь у Міжнародному фестивалі-конкурсі дитячої та юнацької творчості «Світ у твоїх долонях» (Паралія Катеріні, Греція, Підготовка лауреата 1 місця Іваненко Олена)).

18-19 жовтня 2018 року – сертифікат V Міжнародній науково-практичній конференції «Теоретико-методологічні аспекти мистецької освіти: здобутки, проблеми та перспективи». Тема доповіді: «Мистецький позашкільний навчальний заклад в умовах становлення нової української школи». (Умань).

14-18 жовтня 2018р. – подяка та журі за плідну, самовіддану працю, вагомий внесок в розвиток культури суспільства, естетичне виховання молоді та активну участь у Міжнародному фестивалі-конкурсі дитячої та юнацької творчості «Світ у твоїх долонях» (Підготовка переможця Гран-прі Белашенко Юлію).

17 жовтня 2018р. – подяка Національної спілки країзнавців України за активну науково-дослідницьку та просвітницьку діяльність у популяризації історії рідного краю (Реєнт О.П., Переяслав-Хмельницький).

23-25 жовтня 2018 – сертифікат доповідача майстер-класу «Мистецтво художнього батику: мотиви української хустки» 10 Міжнародної виставки «Інноватика в сучасній освіті» (Київ).

7-8 листопада 2018 – сертифікат учасника IV Міжнародний конгрес зі спеціальної педагогіки та психології «ПЕДАГОГ В ІНКЛЮЗИВНОМУ ПРОСТОРІ: ТРАЄКТОРІЯ ФАХОВОЇ САМОАКТУАЛІЗАЦІЇ».

15-17 листопада 2018 – диплом за активну участь у семінарах виставки і представлення освітніх інноваційних технологій. Міжнародна виставка «Освіта та кар’єра – День студента 2018»

22 листопада 2018 – сертифікат учасника І Всеукраїнський науково-практичний семінар «Технології SТЕМ-освіти на допомогу новій українській школі»

6 грудня 2018 – сертифікат координатора організації і проведення профорієнтаційної роботи серед випускників загальної середньої освіти.

14-16 березня 2019- сертифікат доповідача майстер-класу «Народне мистецтво України у професійній підготовці майбутніх учителів мистецьких дисциплін» Десята Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2019».

12-13 квітня 2019 – диплом за активну участь у семінарах виставки і представлення освітніх інноваційних технологій. Міжнародна виставка «Освіта та кар’єра – 2019».

15-16 квітня 2019 – подяка  та диплом ЮНЕСКО за підготовку учасника Арт-пленеру 6 Міжнародного полікультурного фестивалю-конкурсу «Переяславський дивограй».

13-14 вересня 2019р. – сертифікат учасника ІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції «Формування творчих здібностей студентів мистецьких спеціальностей в освітньому просторі ЗВО» (м.Херсон).

18-20 вересня 2019р. – сертифікат учасника Всеукраїнського форуму позашкільників (у рамках проекту професійного розвитку «Толока позашкільників») «Формування національно-культурної ідентичності особистості в сучасних умовах».

4-5 жовтня 2019р. – подяка учасникі Міжнародного фестивалю «Парк мистецтв. JAZZ” за активну участь та значний внесок у опуляризацію і розвиток музичного мистецтва, а також за особистий внесок в освітні та пізнавально-розважальні програми для дітей (м.Буча)

Susan Jensen, PhD

Assistant Professor

If you’re an educational professional who are looking to progress into management and consultancy, or an educational planning or development role, this is the best degree for you.

Biography

Accounting can be divided into several fields including financial accounting, management accounting, external auditing, tax accounting and cost accounting. Accounting information systems are designed to support accounting functions and related activities. Financial accounting focuses on the reporting of an organization’s financial information, including the preparation of financial statements, to the external users of the information, such as investors.

Currently, Professor John is focusing his research on individual investor behavior and company incentives to better understand how disclosure affects stock returns and to uncover possible mispricing. Nevertheless, John is conducting an new way of examination of analyst access to information, and he is investigating market reactions to natural issues and the impact that would occur on individual firms.

Education

  • Ph.D., Accounting & Finance, University of Strathclyde, Scotland
  • M.S.F., Finance, Boston College, Chestnut Hill, MA, 2006
  • M.B.A., Taxation, Golden Gate University, San Francisco, CA, 1983

Publications

  • The primary market value innovations of newly public firms
  • Auditor Tenure and Quality of Financial Report
  • Unexpected Fees and the Prediction of Material Weaknesses

Skills

Business Planning90%
Business Law70%
Lecture Skill100%
Перейти до вмісту