Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Можливості > ПУМБ продовжує підтримку Університету Григорія Сковороди в Переяславі: технопарк альма-матер збагатився 20 системними блоками

Після того як наприкінці літа Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) на підставі підписаного раніше договору про партнерство передав нашому закладу 20 моніторів для доукомплектації мережі комп’ютерних класів, банк-партнер знову демонструє оперативність у партнерстві з Університетом Григорія Сковороди в Переяславі на чолі з ректором Віталієм Коцуром.

Сьогодні, 28 жовтня 2025 року, керівник групи відділень Київського РЦ Павло Голінко та керуюча відділенням № 1 ПУМБ у місті Переяслав Ірина Мала доставили до альма-матер 20 системних блоків. Ця техніка стане ключовим елементом для укомплектування комп’ютерних класів закладу.

Нагадаємо, у останні дні літа до УГСП завітали керівник групи відділень Київського РЦ Павло Голінко, заступниця керівника відділення Київського РЦ ПУМБ Ірина Зіх та керуюча відділенням № 1 ПУМБ у м. Переяслав Ірина Мала й передали 20 моніторів. Тоді ректор університету Віталій Коцур подякував банку за швидку реакцію на прохання, висловлене лише місяць до того – у день підписання угоди про співпрацю. Сторони також обговорили подальше поповнення технопарку сучасною технікою для розширення мережі комп’ютерних класів та підвищення якості освітнього процесу.

Саме на тій зустрічі ректор озвучив потребу в системних блоках. ПУМБ знову відгукнувся надзвичайно швидко – вже сьогодні, 28 жовтня, обладнання прибуло до університету.

«Це не просто техніка – це інвестиція в майбутнє наших студентів. Ми раді, що ПУМБ так оперативно підтримує наші ініціативи», – зазначив Віталій Коцур.

«Ми не зупиняємося на досягнутому. Підтримка освіти – це підтримка молоді, яка будуватиме Україну. Запрошуємо сковородинівців на практику та до нашої команди. Разом ми робимо країну сильнішою», – підкреслила зі свого боку керуюча відділенням № 1 ПУМБ у м. Переяслав Ірина Мала.

Партнерство УГСП та ПУМБ є частиною всеукраїнської ініціативи банку зі спеціальною кредитною програмою для здобувачів освіти. Перші студенти та їхні батьки вже скористалися вигідними умовами споживчого кредитування для оплати навчання – швидко, зручно та прозоро. У ПУМБ готові допомогти зробити кредитування ще вигіднішим: помісячна оплата доступна для всіх, хто потребує підтримки.

Більше деталей про програму: https://surl.li/bpowdl.

Університет Григорія Сковороди в Переяславі в особі ректора Віталія Коцура щиро дякує ПУМБ за партнерство, оперативність та вагомий внесок у розвиток освітнього простору. Спільні кроки доводять: навіть у складні часи ми знаходимо можливості для зростання та підтримки молоді. Пишаємося співпрацею!

Лого університету Синє
ОПУБЛІКОВАНО

Пресслужба Університету Григорія Сковороди в Переяславі 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на порталі, дозволяється за умови посилання на uhsp.edu.ua. При копіюванні матеріалів порталу для інтернет-видань обов’язковим є пряме та відкрите для пошукових систем гіперпосилання в першому абзаці на цитовану статтю або новину.

ФОТОГРАФ: ІРИНА СЕРЕДА

Відділ інформаційних технологій та зв’язків з громадськістю

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на порталі, дозволяється за умови посилання на uhsp.edu.ua. При копіюванні матеріалів порталу для інтернет-видань обов’язковим є пряме та відкрите для пошукових систем гіперпосилання в першому абзаці на цитовану статтю або новину.

Перейти до вмісту