Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Можливості > УГСП відвідали представники державного агентства з розвитку «Enabel» із Бельгії: про що спілкувалися

Днями до Університету Григорія Сковороди в Переяславі завітали представники державного агентства з розвитку «Enabel» (Бельгія), які розпочали 4-річну програму підтримки відбудови України з бюджетом у 150 мільйонів євро. Про що говорили?

На зустрічі були присутні керівник програми в Україні Dirk Deprez, експерт з розвитку професійної освіти Олександра Бородієнко та експерт з розвитку освіти Герт Янсенс. Університет Григорія Сковороди в Переяславі у повному складі представляли проректори Вячеслав Різник, Оксана Ковтун та Василь Дудар, керівниця відділу міжнародних зв’язків Валентина Крикун, завідувач кафедри соціальних комунікацій, документознавства та інформаційної діяльності факультету гуманітарної освіти і соціальних технологій Алла Зленко та  керівниця національного контактного пункту «Нова європейська ініціатива Баугауз», що діє на базі УГСП Олеся Скляренко.

У ході понад годинної розмови, що відбувалася у залі інформаційних ресурсів «Чумацький шлях», було презентовано напрями роботи агентства і власне програми підтримки відбудови України.

Діяльність програми охоплює:

• Охорону здоров’я та соціальний захист
  • Професійну освіту та працевлаштування
  • Відновлення інфраструктури країни

Під час зустрічі обговорювались можливі напрями співпраці з нашим закладом вищої освіти у колаборації з З(П)ТО та ЗЗСО нашого регіону. Увагу гостей привернув сковородинівський «Екопростір збереження і відновлення фізичного та ментального здоровʼя», в межах якого фахівці університету надають підтримку ментальної і фізичної реабілітації, що наразі є актуальним напрямом підтримки ветеранів, внутрішньо переміщених осіб та осіб з особливими потребами.

Більше деталей щодо того, чим предметно збагатить альма-матер цей візит, буде повідомлено за певний час.

Лого університету Синє

ФОТОГРАФ: ІРИНА СЕРЕДА

Відділ інформаційних технологій та зв’язків з громадськістю