Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Новини > В УГСП відбувся методологічний семінар для гарантів освітніх програм: їм розповідали про нові виклики та можливості акредитації

12 вересня  2024 року проректор із навчально-методичної роботи Університету Григорія Сковороди в Переяславі Вячеслав Різник, спільно з навчально-науковим центром забезпечення якості освіти, провів важливий методологічний семінар для гарантів освітніх програм нашого університету. Про що говорили?

Семінар був присвячений актуальним питанням впровадження нового Положення про акредитацію освітніх програм, що регламентує підготовку здобувачів вищої освіти. Вячеслав Володимирович окреслив ключові зміни в положенні, підкресливши важливість постакредитаційного моніторингу та затвердження Положення про Апеляційну палату Національного агентства.

У свою чергу, методист з акредитації ННЦЗЯО Алевтина Опольська детально розкрила нові підходи до оцінювання критеріїв якості освітніх програм. Вона також звернула увагу на оновлення форм самооцінювання та зміни у вимогах до їх підготовки.

Цей семінар став важливим кроком на шляху до розвитку внутрішньої культури якості освіти в нашому університеті та підготовки до нових акредитаційних експертиз, що чекають на нас у 2024-2025 навчальному році.

ФОТОГРАФ: ІРИНА СЕРЕДА

Відділ інформаційних технологій та зв’язків з громадськістю