Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Анонси > МОН розпочав набір претендентів на здобуття премії Верховної Ради України молодими вченими

Міністерство освіти і науки України проводить набір претендентів на здобуття Премії Верховної Ради України молодими вченими. Прийом документів триватиме до 1 березня 2021 року.

Відомо, що документи та роботи претендентів на здобуття Премії ВРУ подаються закладами вищої освіти, науковими установами, підприємствами України згідно з Інструкцією.

Сковородинівці, є бажання стати претендентами на здобуття? Якщо так, то якнайскорше звертайтеся за детальною інформацією до навчально-наукового відділу університету (Адреса: 08401, м. Переяслав, вул. Сухомлинського, 30, корпус № 1, каб. 208. +38 (04567) 5-46-44 nnv@uhsp.edu.ua)

За повідомленням МОН