Вітання з ювілеєм Олександру Івановичу Потапенку!

Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Вітання > Вітання з ювілеєм Олександру Івановичу Потапенку!

Педагогічний колектив «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» вітають з ювілеєм кандидата педагогічних наук, професора, завідувача кафедри української лінгвістики та методики навчання, видатного поета Олександра Івановича Потапенка!

Нехай кожен новий день буде щедрим на успіхи та перемоги, багатим на радісні звістки, приємні події, особисті досягнення і благородні справи! Хай і надалі буде плідною ваша нелегка праця на благо рідного краю та держави, твердою віра, непоборною сила духу! Нехай попереду Вас чекають приємні моменти, здоров’я буде міцним і не підводить сильний дух. Живіть щасливо і сміливо йдіть вперед до нових вершин! Божої благодаті та всіляких гараздів Вам і Вашій родині на многії роки!