Національний контактний пункт «Нова європейська ініціатива Баугауз»

Лого університету Синє

Національний контактний пункт Рамкової програми Європейського Союзу з досліджень та інновацій «Горизонт Європа» та Програми з досліджень та навчання Європейського співтовариства з атомної енергії (2021-2025), комплементарної до програми «Горизонт Європа» з напрямку «Нова європейська ініціатива Баугауз»

Новий європейський Баугауз – це творчий і трансдисциплінарний рух, який тільки формується!

Це міст між світом науки та технологій, мистецтва та культури.

Це про використання наших зелених та цифрових викликів для трансформації нашого життя на краще. Це запрошення до спільного вирішення складних суспільних проблем через співтворчість.

Новий європейський Баугауз надихає рух, що сприяє трансформації наших суспільств та спрямовує їх на три невіддільні цінності сталий розвиток, від кліматичних цілей до циркулярності, нульового забруднення та біорізноманіття. Естетика, якість досвіду та стиль, що виходить за межі функціональності. Інклюзивність, від цінності різноманіття до забезпечення доступності та цінової доступності.

Новий європейський Баугауз об’єднує громадян, експертів, бізнес та інституції для переосмислення сталого життя в Європі та за її межами. Окрім створення платформи для експериментів та налагодження зв’язків, ініціатива підтримує позитивні зміни, надаючи доступ до фінансування ЄС для красивих, сталих та інклюзивних проєктів.

Національний контактний пункт (НКП) призначений національним органом влади та офіційно визнаний національними органами та органами Європейської Комісії для надання високопрофесійних послуг щодо Програми з досліджень та інновацій, а також Програми досліджень, які фінансуються Європейською Комісією.

Робота НКП фокусується на різних напрямах програм, що підтримуються Європейським Союзом (ЄС), та виступає, як місток між ЄС та зацікавленими сторонами програм (академічними колами, дослідницькими центрами та інститутами, компаніями, державними органами, громадськими організаціями, органами місцевого самоврядування та асоціаціями громадян). Послуги НКП безкоштовні. Національний контактний пункт знаходиться у місті Переяслав, Київської області на базі Університету Григорія Сковороди в Переяславі (УГСП).

КЕРІВНИК НАЦІОНАЛЬНОГО КОНТАКТНОГО ПУНКТУ

Скляренко О.Б.

Скляренко Олеся Богданівна

кандидат філологічних наук, доцент кафедри іноземної філології, перекладу та методики навчання