Заболотна Тетяна Валентинівна

Заболотня Т.В.

Заболотна
Тетяна Валентинівна

кандидат філологічних наук, доцент кафедри іноземної філології, перекладу та методики навчання 

ГРАФІК КОНСУЛЬТУВАННЯ:

кабінет № 309
(приміщення факультету)

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ:

+ 38 (04567) 7-19-99
 taniazab@gmail.com

ID НАУКОВЦЯ:

Google Scholar 

ResearcherID: EHP-0731-2022

Scopus author ID: 57224211601

Orcid ID: 0000-0003-1407-1283

Біографічні відомості. Народилася 15 лютого 1972 р. у місті Києві.

Навчання. У 1989 році закінчила середню школу № 5 міста Переяслав-Хмельницький Київської області. У 1990 р. вступила на філологічний факультет Переяслав-Хмельницького державного педагогічного інституту, який закінчила у 1994 р.

Із 2001 по 2004 рр. навчалася в аспірантурі Переяслав-Хмельницького ДПУ імені Григорія Сковороди. У 2006 році захистила у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка кандидатську дисертацію за темою «Епістолярна спадщина Володимира Винниченка: адресування і стиль». У 2008 році присвоєно вчене звання доцента.

У 2020 році пройшла стажування на кафедрі англійської філології та зарубіжної літератури Інституту іноземної філології «Класичного приватного університету»

Робота. Із 1994 по 2000 рр. працювала учителем англійської мови у ЗОШ №5 м. Переяслав-Хмельницького. З 2003 року працювала на посадах викладача, старшого викладача, доцента кафедри іноземної філології, перекладу та методики навчання при ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький ДПУ імені Григорія Сковороди».

Суспільно-громадська діяльність. Виконує обов’язки заступника декана, завідувача кафедри з міжнародної діяльності, є членом вченої ради філологічного факультету. Член IATEFL Ukraine (Українське відділення Міжнародної асоціації викладачів англійської мови як іноземної) та IESF Міжнародна фундація науковців та освітян. Член Асоціації українських германістів, IATEFL Ukraine  (Українське відділення Міжнародної асоціації викладачів англійської мови як іноземної).

Коло наукових інтересів. До кола наукових інтересів входять: порівняльно-історичне мовознавство, зіставне мовознавство, фразеологія англійської та української мов.  Лінгвокраїнознавчий підхід до вивчення мови і мовних явищ.

Наукове керівництво. Керує написанням студентами наукових статей, курсових та дипломних робіт.

Основні наукові праці. Автор понад 60 наукових публікацій у фахових та зарубіжних виданнях, а також виданнях, що входять до науково-метричних баз. Автор навчально-методичного посібника із стилістики англійської мови (2016р.) Автор статей у колективній монографії «Поміж мов і культур: Методологічний еклектизм і міждисциплінарність сучасного мовознавства» (2017 рік). Є співавтором статті. Semantic Universals of the «Worldview» of Future Counseling Psychologists Psycholinguistics (2021), 29 (1)

Innovative projects and programs in psychology, pedagogy and education : Scientific monograph. Riga, Latvia : «Baltija Publishing», 2023.

Навчальні дисципліни: Практика усного та писемного мовлення; Стилістика англійської мови; Країнознавство;  Лінгвокраїнознавство; Лексикологія.

Перейти до вмісту