Тірбах
Леся Віталіївна
кандидат економічних наук, викладач кафедри управління та адміністрування
Тірбах
Леся Віталіївна
кандидат економічних наук, викладач кафедри управління та адміністрування
ГРАФІК КОНСУЛЬТУВАННЯ:
понеділок: 1000-1200
каб. № 219
(корпус № 1, поверх № 2)
КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ:
+ 38 (093) 744-11-81
Біографічні відомості. Народилася 24 серпня 1989 року в м. Переяслав-Хмельницький, Київської області в сім’ї викладачів.
Навчання. У 2006 році закінчила ЗОШ №1 м. Переяслав-Хмельницький та вступила до ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» на факультет економіки АПК. Після його закінчення здобула кваліфікацію магістра з економіки підприємства з поглибленим знанням англійської мови, викладача економіки.
23 грудня 2016 року на засідання спеціалізованої вченої ради Київського національного торгово-економічного університету захистила кандидатську дисертацію за спеціальністю: 08.00.08 – гроші, фінанси і кредит за темою «Бюджетна політика України в умовах економічних перетворень» та здобула науковий ступінь кандидата економічних наук.
У 2020 році вступила в магістратуру на спеціальність «Управління та адміністрування» в Університет імені Григорія Сковороди у Переяславі.
Робота. З вересня 2011 по 2017 рік працювала викладачем на кафедрі обліку і оподаткування ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди».
З вересня 2017 року по теперішній час працюю викладачем на посаді доцента на кафедрі економіки ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди». З 2021 року заступник декана по міжнародній діяльності факультету ФЕПО.
З вересня 2021 року по теперішній час працюю викладачем на кафедрі «Управління та адміністрування».
Педагогічний стаж – 10 років.
Коло наукових інтересів. Бюджетна система України, макроекономічна політика.
Наукове керівництво. Активно займаюсь науково-викладацькою діяльністю. Керую науковими роботами студентів та магістрів.
Основні наукові праці. Автор понад 30 публікацій з бюджетної політики та економічного розвитку.
Навчально-методичний посібник: Тірбах Л.В. Макроекономічна політика: навчально-методичний посібник. Переяслав-Хмельницький (Київська обл.) : Домбровська Я.М., 2019. – 220 с. (друк. арк. 9,1 .)
Міжнародне стажування. У 2020 році з жовтня по листопад пройшла міжнародне педагогічне стажування «Сучасні методи навчання та інноваційні технології в вищій освіті: європейський досвід та глобальні тенденції» (VUZF University of Finance, Business and Entrepreneurship м. Софія, Болгарія).
Навчальні дисципліни: Макроекономіка, Мікроекономічний аналіз, Економічна політика сталого розвитку, Макроекономічна політика, Проектування соціальних технологій.