Рубан Владислав Юрійович

Рубан В.Ю.

Рубан
Владислав Юрійович 

кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент, доцент кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту

ГРАФІК КОНСУЛЬТУВАННЯ:

четвер: 1300-1500

кабінет №108
(корпус №2, поверх №1)

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ:

ruban.vlad1991@ukr.net

Біографічні відомості. Народився 27 вересня 1991 року в м. Переяслав-Хмельницький Київської області.

НавчанняУ 2006 році закінчив Переяслав-Хмельницьку ЗОШ I-III ступеня № 1. З 2006 року по 2008 роки навчався і закінчив Броварське вище училище фізичної культури (спеціалізація футбол).

З 2008 року по 2013 рік навчався на факультеті фізичного виховання і природознавства (спеціальність «Фізичне виховання») ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди».

Протягом 2014-2017 рр. – навчався в аспірантурі Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету.

У 2018 році, після закінчення аспірантури, у Дніпропетровському державному інституті фізичної культури і спорту захистив кандидатську дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата наук з фізичного виховання і спорту за спеціальністю 24.00.02 – фізична культура, фізичне виховання різних груп населення за темою  «Організаційно-методичні засади оптимізації процесу фізичного виховання учнів початкових класів в умовах сільської загальноосвітньої школи» (науковий керівник – професор Пангелова Н. Є.). У цьому ж році, на підставі рішення Атестаційної колегії, присуджено науковий ступінь кандидата наук з фізичного виховання і спорту.

Робота. Загальний педагогічний стаж – 11 років, з них 9 у закладі вищої освіти

2012-2015 рр. – вчитель фізичної культури Ковалинського НВО «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ» (Київська обл., Переяслав-Хмельницький р-н.).

2015-2018 рр. – викладач кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди».

2018-2022 рр. – старший викладач кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди».

2020рр – по даний час тренер-викладач з футболу в КЗ «Переяславська дитячо-юнацька спортивна школа»

2022рр. – по даний час доцент кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту Університету Григорія Сковороди в Переяславі.

Суспільно-громадська діяльність. Окрім методичної та наукової роботи активно беру участь у спортивно-масовій роботі факультету фізичного виховання. З 2015 року є співорганізатором загальноуніверситетських змагань з футболу та футзалу.

З 2018 року є членом організаційного комітету з проведення Міжнародної науково-практичної інтернет конференції «Актуальні проблеми і перспективи розвитку фізичного виховання, спорту і туристсько-краєзнавчої роботи в закладах освіти» та є членом редакційної колегії для публікації матеріалів цієї конференції.

У 2023 приймав участь у щорічному конкурсі «Молодий вчений року» та став переможцем у розділі «Фізична культура і спорт».

Коло наукових інтересів. Методика фізичного виховання школярів у закладах середньої освіти різного типу, новітні технології підвищення рівня рухової активності різних груп населення.

У процесі педагогічної діяльності активно працюю над вдосконаленням викладання таких дисциплін як «Вступ до спеціальності», «Система фізичної підготовки у ЗСУ», «Олімпійський і не олімпійський спорт», «Методологія наукового дослідження та інноваційні технології в навчальному процесі».

Наукове керівництвоРегулярно здійснюю керівництво курсовими роботами студентів, з 2019 року – дипломними роботами магістрантів.

Основні наукові праціЗа час педагогічної діяльності опубліковано понад 30 наукових (у тому числі, 3 статті у журналі, який входить до бази Scopus) та навчально-методичних праць, у тому числі – 3 навчально-методичні посібники у співавторстві, а також вийшов у друк навчальний посібник «Олімпійський спорт: історія і сучасний стан».

Навчальні дисципліни. Розробив і викладаю для студентів факультету фізичного виховання низку дисциплін: «Вступ до спеціальності», Основи наукових досліджень та академічного письма», «Олімпійський і не олімпійський спорт», «Методологія наукового дослідження та інноваційні технології в навчальному процесі», та дисципліною за вибором «Система фізичної підготовки у Збройних Силах України»

Перейти до вмісту