Прядко Тетяна Петрівна

Прядко Т.П.

Прядко
Тетяна Петрівна 

кандидат політичних наук, доцент, заступник завідувача кафедри політології з наукової роботи

ГРАФІК КОНСУЛЬТУВАННЯ:

понеділок: 1300-1500
кабінет № 419
(корпус № 1, поверх №
4)

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ:

+ 38 (093) 545-38-78
politology.phdpu@gmail.com

Біографічні відомості. Народилася 25 травня 1987 р. в селі Хоцьки Переяслав-Хмельницького району Київської області.

Навчання. З 1993 по 2004 рр. навчалася в Хоцьківській загальноосвітній школі Переяслав-Хмельницького району Київської області.

У 2004 році вступила на 1 курс історичного факультету ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди», який закінчила в 2009 році за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Історія», здобула кваліфікацію «викладача історичних дисциплін».

З листопада 2011 р. по лютий 2017 р. – аспірант кафедри політичних наук Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова (м. Київ).

17 травня 2018 р. в Національному педагогічному університеті імені М. П. Драгоманова (м. Київ) захистила кандидатську дисертацію на тему: «Популізм як ризик демократичного розвитку і засіб політичної мобілізації електорату» за спеціальністю 23.00.03 – політична культура та ідеологія (науковий керівник – кандидат політичних наук, доцент Горбатенко Ірина Анатоліївна).

Робота. Трудову діяльність розпочала з 7 вересня 2009 р. на посаді лаборанта лабораторії археологічних досліджень ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди».

З травня 2010 р. переведена на посаду диспетчера деканату історичного факультету. З вересня 2011 р. і до тепер працює на посаді викладача кафедри політології в ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди».

Суспільно-громадська діяльність. 

Коло наукових інтересів. Політико-культурні проблеми та ризики сучасного демократичного розвитку.

Наукове керівництво.

Основні наукові праці. Маю 18 публікацій з політико-культурних проблем та ризиків сучасного демократичного розвитку, та 3 публікації з історії України (у співавторстві).

Навчальні дисципліни: «Політична психологія», «Політологія», «Соціальна правова держава», «Політична регіоналістика», «Вступ до спеціальності «Політологія»».

Перейти до вмісту