Лоха
Анатолій Анатолійович
старший викладач кафедри математики, інформатики та методики навчання
Лоха
Анатолій Анатолійович
старший викладач кафедри математики, інформатики та методики навчання
ГРАФІК КОНСУЛЬТУВАННЯ:
середа: 1300-1700
четвер: 1300-1700
кабінет №307
(центральний корпус № 1, поверх 3)
вівторок: 1400-1800
п’ятниця: 1300-1800
кабінет № 302
(корпус школи № 4, поверх 3)
КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ:
+38 (050) 589 39 26
laa53@ukr.net
Народився 24 жовтня 1953 року в с. Клембівка, Ямпільського району, Вінницької області в родині робітників, Анатолія Івановича та Антоніни Олександрівни.
Навчання.
В 1961 році пішов у перший клас Переяслав – Хмельницької середньої школи №2. Восьмирічну освіту одержав у школі №1. В 1971 році закінчив 10й клас середньої школи №3 в Переяславі.– Хмельницькому.
Після закінчення школи відразу вступив до Харківського державного педагогічного інституту імені Г. С. Сковороди, який закінчив в 1976 році і отримав диплом за спеціальністю «Фізика і Математика», кваліфікація – «Вчитель фізики і математики».
Робота.
Педагогічну діяльність розпочав у серпні 1976 р. учителем фізики і математики Казачанської восьмирічної школи Зміївського району Харківської області.
В звязку із закриттям Казачанської восьмирічної школи в 1977році був переведений вчителем фізики і математики в Пасічанську восьмирічну школу Зміївського району Харківської області.
1977-1981 рр. – вчитель фізики і математики в Пасічанській восьмирічній школі Зміївського району Харківської області.
1981-1984 рр. – директор у Великогомільшанській восьмирічній школі Зміївського району Харківської області.
1984-1989 рр. – директор у Переяслав – Хмельницькій середній школі №3 Київської області.
1989-1991 рр. – інструктор ідеологічного відділу в Переяслав – Хмельницькому міськкомі Компартії України.
З 01.12.1991р. працює у Переяслав-Хмельницькому державному педагогічному університеті імені Григорія Сковороди на посаді старшого викладача кафедри педагогіки та методики початкового навчання. Пройшов шлях: від викладача до заступника декана педагогічного факультету.
01.12.1994р. – заступник декана педагогічного факультету заочної форми навчання.
01.05.1994р. – заступник декана педагогічного факультету денної форми навчання.
01.09.2000р. – заступник декана факультету підготовки вчителів трудового навчання та біології.
02.09.2002р. – заступник декана факультету підготовки вчителів біології та технологій виробництва.
01.09.2003р. – заступник декана природничо – географічного факультету.
01.09.2006р. – заступник керівника інституту фізичного виховання та природознавства з навчальної роботи заочної форми навчання.
01.11.2010р. – керівник центру тестових технологій і моніторингу якості освітніх послуг.
В даний час, – старший викладач кафедри математики, інформатики та методики навчання Університету Григорія Сковороди в Переяславі. Заступник завідуючого кафедрою з профорієнтаційної роботи.
Суспільно-громадська діяльність.
З вересня 2016 року згідно наказу про надання статусу експериментального навчального закладу: наказ департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації від 15.09.2016 року № 256 – науковий консультант програми концептуально-діагностичного етапу експерименту регіонального рівня з теми «Розвиток природничо-математичної обдарованості учнів основної школи» на базі Переяслав-Хмельницької гімназії.
Пройшов стажування з 17.05.2021p. по 29.06.2021p. (l80гoд, 6 кредитів CKTC) на кафедрі загальної педагогіки i педагогіки вищої школи державного вищого навчального закладу «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» (наказ No62-к від 14.05.202lpoкy).
Коло наукових інтересів.
Уже кілька років є членом організаційного комітету наукових конференцій, таких як: Всеукраїнська студентська наукова Інтернет-конференція «Новітні інформаційні технології в освіті і науці» (2018 р.), ІІІ Всеукраїнська наукова інтернет-конференція молодих вчених «Новітні інформаційні технології в освіті і науці» (2021 р.). Метою цих конференцій було проаналізувати педагогічні й психологічні аспекти розвитку навчання за допомогою інформаційних технологій, обговорити проблеми підготовки вчителів математики, інформатики та технологій, розглянути питання захисту інформації та використання хмарних сервісів у навчальному процесі.
До кола наукових інтересів Анатолія Анатолійовича Лохи належать розвиток інформаційних технологій, хмаро орієнтовані технології та їх застосування у викладанні математики; Розвиток природничо-математичної обдарованості учнів основної школи; Фізика в системі підготовки фахівців не фізичних педагогічних спеціальностей; Методи навчання математики.
Наукове керівництво:
Під керівництвом Лохи А.А. студенти приймали участь у конференціях та конкурсах студентських наукових робіт.
Основні наукові праці:
Наукова робота здебільшого зосереджена на питаннях забезпечення розвитку освіти на базі нових концепцій, впровадження сучасних інформаційних технологій у навчальний процес; постійне підвищення якості підготовки спеціалістів, зокрема, вивчення обчислювальної техніки і сучасних технічних засобів навчання, впровадження комп’ютерних інформаційних технологій в науку й освіту. У науковому доробку має біля 70 публікацій.
Навчальні посібники:
Монографії:
Навчальні дисципліни:
Упродовж усього періоду (до 2022 року) старший викладач А.А. Лоха виконував заплановане навантаження з навчальної, методичної, наукової та організаційної роботи. Зокрема проводить лекційні, практичні та лабораторні заняття з теоретичних основ математики, алгебри і теорії чисел, теорії ймовірності та математичної статистики, аналітичної геометрії та лінійної алгебри, математичної логіки і теорії алгоритмів, математичних методів в педагогічних дослідженнях, математичних методів в психології, методики навчання розв’язування задач підвищеної складності. Під його методичним керівництвом також відбуваються навчальні практики та кураторство групою студентів.
За багаторічну сумлінну працю та здобутки з підготовки педагогічних кадрів, плідну науково-педагогічну діяльність нагороджений почесною грамотою Міністерства освіти України та Почесними грамотами та подяками університету.
2005 р. – Нагрудний знак «Відмінник народної освіти України»;
2017 рік – подяка університету за сумлінну працю, добросовісне виконання професійних обов’язків та з нагоди Дня працівника освіти.
2018 р. – Пам’ятна медаль «Сікорського»;
2020 рік – грамота університету за багаторічну сумлінну працю та вагомі досягнення у професійній діяльності з нагоди Дня працівника освіти.