Калюжка
Наталія Сергіївна
кандидат педагогічних наук, доцент кафедри педагогіки, теорії і методики початкової освіти
Калюжка
Наталія Сергіївна
кандидат педагогічних наук, доцент кафедри педагогіки, теорії і методики початкової освіти
ГРАФІК КОНСУЛЬТУВАННЯ:
понеділок: 1000-1200
кабінет № 429
(корпус № 1, поверх № 4)
КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ:
Біографічні відомості. Народилася 29 березня 1980 р. в місті Мозир, Гомельської області, Білорусь у родині робітників, Сергія Степановича і Галини Леонтіївни.
Навчання. У 1997 році із золотою медаллю закінчила Крупську середню школу, Золотоніського району, Черкаської області. У цьому ж році вступила на педагогічний факультет Переяслав-Хмельницького державного педагогічного інституту імені Г.С. Сковороди, який закінчила у 2001 р.
2001-2002 рр. – навчання в магістратурі ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди».
Із 2002 по 2006 рр. навчалася в аспірантурі ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди», де під керівництвом кандидата педагогічних наук, доцента Надії Іванівни Кузьменко захистила кандидатську дисертацію: «Формування риторичних умінь у фаховій підготовці майбутніх учителів початкової школи».
Робота. З листопада 2011 року працювала викладачем кафедри педагогіки ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди». У 2016 році переведено на кафедру педагогіки, теорії і методики початкової освіти.
Суспільно-громадська діяльність.
Коло наукових інтересів. До кола наукових інтересів Наталії Сергіївни Калюжки належать актуальні проблеми педагогіки, навчання і виховання студентської та учнівської молоді, фахова підготовка педагогічних кадрів; риторичні уміння майбутніх учителів закладів початкової освіти; інноваційна підготовка майбутніх учителів у закладах вищої освіти; професійна компетентність майбутніх учителів.
Наукове керівництво.
Основні наукові праці. Наталія Сергіївна Калюжка – автор понад 20 наукових та науково-публіцистичних праць. Є співавтором трьох колективних психолого-педагогічних довідкових видань: Словник термінів з професійної освіти (2013); Сучасний психолого-педагогічний словник (2016); Педагогічна інноватика: термінологічний словник (2019).
Навчальні дисципліни: Методика навчання української мови. Методика навчання літературного читання. Новітні педагогічні технології. Основи сценічного й екранного мистецтва. Етика професійного і ділового спілкування. Теоретичні та методичні основи викладання у ВНЗ курсу «МНОГ Математика» у початковій школі. Теоретичні та методичні основи викладання у ВНЗ курсу «МНОГ Природознавство» у початковій школі. Теоретичні та методичні основи викладання у ВНЗ курсу «МНОГ Мови і літератури» у початковій школі.