В УГСП стартує літній кемп для підлітків «Юніоркемп. Відпочинок. Розвиток»

15 Липня - 26 Липня
Завантаження Події

З 15 по 26 липня 2024 року на базі Центру психосоціальної підтримки та реабілітації  «Резильєнс» Університету Григорія Сковороди в Переяславі стартує новий проєкт – літній кемп для підлітків «Юніоркемп. Відпочинок. Розвиток». Що планується та як долучитися?

Повідомляється, що загальною метою, яку переслідують ініціатори є: оздоровлення та ментальний розвиток підлітків віком від 10 до 17 років;

Участь у кемпі можуть взяти підлітки віком від 10 до 17 років які прагнуть до саморозвитку, хочуть покращити свої фізичні та ментальні якості, а також розширити кругозір та знайомства. Він триватиме з 15 липня й протягом двох тижнів у робочі дні – з 10:00 до 16:00.

«Наша мета – cтворення сприятливого середовища для самопізнання, розвитку особистісних якостей та навичок лідерства; підготовка підлітків до свідомого вибору професії та планування кар’єри; покращення навичок володіння англійською мовою й розширення кругозору, спортивна активність та знайомство з культурною спадщиною міста. З вами будуть працювати психолог, фітнес-тренер, тренер з лідерства й викладач англійської мови», – декларують ініціатори проведення кемпу.

Літо у «Юніоркемп. Відпочинок. Розвиток» це:

• психологічні тренінги особистісного зростання; робота над самооцінкою, впевненістю в собі та комунікативними навичками; вивчення методів подолання стресу та розвитку емоційного інтелекту; розкриття творчого потенціалу та пошук власних інтересів.
  • фітнес, різноманітні спортивні заняття та тренування на свіжому повітрі, формування здорових звичок та активного способу життя, розвиток фізичної сили, витривалості та координації.
  • тренінги з лідерства – вивчення його принципів та командної роботи; навичок планування, організаторських та ораторських здібностей; навчання приймати рішення та нести відповідальність; кар’єрні консультації; допомога у визначенні професійних інтересів та нахилів; ознайомлення з різними професіями та ринком праці; навчання написання резюме та підготовки до співбесіди
  • заняття англійської мови з кваліфікованим викладачем, покращення навичок розмовної мови, читання та письма, розширення словникового запасу та граматичних знань
  • екскурсії музеями міста та ознайомлення з його історією та культурою й відвідування цікавих виставок та експозицій

Планується, що учасники програми отримають знання та навички, які допоможуть їм у саморозвитку, визначенні життєвих цілей та плануванні майбутнього. Підлітки стануть більш впевненими в собі, комунікабельними та активними, покращиться їх фізична форма та емоційний стан. Вартість участі в програмі буде розрахована з урахуванням витрат на харчування, оренду приміщень, оплату праці персоналу та інші необхідні витрати.

Записатися до табору: (093) 428-55-55 (Коломієць Світлана Григорівна)

Початок:
15 Липня