Конкурс з історії України імені Ярослава Потапенка для учнів закладів загальної середньої освіти «Боротьба за Українську державність: минуле та сучасне»

30 Березня
Завантаження Події
  • Це подія пройшло.

Кафедра історії і культури України та спеціальних історичних дисциплін факультету гуманітарної освіти і соціальних технологій Університету Григорія Сковороди в Переяславі вкотре запрошує учнів професійно-технічних училищ та 9-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів до участі в Конкурсі з історії України імені Ярослава Потапенка «Боротьба за Українську державність: минуле та сучасне».

На Конкурс подаються самостійно підготовлені наукові роботи, оформлені відповідно до вимог – вони зазначені в Порядку проведення конкурсу наукових робіт з історії.

До конкурсної роботи обов’язково подається заявка у довільній формі (із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові конкурсанта, дати народження, контактного телефону, електронної адреси, місця проживання, повної назви закладу загальної середньої освіти, назви конкурсної роботи).

Конкурсні роботи необхідно надіслати звичайним поштовим відправленням до 30 березня 2024 року за адресою: Київська обл., Бориспільський район, м. Переяслав. вул. Сухомлинського, 30, кафедра історії та культури України та спеціальних історичних дисциплін. Або на електронну пошту: istorii222@gmail.com і продублювати на rusyapotapenko007@gmail.com.

Інформацію про дату проведення підсумкової конференції буде повідомлено додатково.не

Всі роботи, які беруть участь у Конкурсі, не повертаються, рецензії (відгуки) на них не видаються.

Вимоги до змісту і оформлення конкурсної роботи, критерії оцінювання та інші деталі в Порядку проведення конкурсу наукових робіт з історії.

За додатковою інформацією можна звертатися за електронною адресою оргкомітету Конкурсу istorii222@gmail.com, а також за телефонами: +38 (093) 303-050-07 (Валентина Костянтинівна Молоткіна), +38 (066) 177-61-68 (Руслана Михайлівна Потапенко).

Місце проведення

Університет Григорія Сквороди в Переяславі