«XХІІ Сковородинівські читання»

3 Жовтня 08:00 - 4 Жовтня 17:00
Завантаження Події

«Сковородинівські читання» вже не один рік об’єднують науковців-дослідників творчого доробку видатного любомудра Григорія Сковороди в стінах Університету Григорія Сковороди в Переяславі. Не стане виключенням й 2024 рік, коли 3-4 жовтня в УГСП, за співініціативи кафедри філософії і соціальної антропології імені професора І.П.Стогнія й навчально-наукового центру Сковородинознавства закладу відбудеться традиційна Міжнародна конференція «XХІІ Сковородинівські читання». У рамках заходу на вас незмінно чекають секційні засідання, культурна програма, виставки творчих робіт сковородинівців, екскурсії музеями та історичними місцями Переяслава та багато інших цікавих івентів.

Повідомляється, що до участі в конференції запрошуються провідні вчені, викладачі закладів вищої освіти, співробітники наукових та науково-дослідних організацій та установ, здобувачі вищої освіти усіх рівнів, краєзнавці, представники громадських організацій та усі бажаючі.

Наукові напрями роботи конференції у 2024 році:

1. Аналіз самобутності творчого філософського доробку Сковороди, його зв’язок з античною, середньовічною, національною філософською спадщиною;
  2. Вплив філософії Григорія Сковороди на подальший розвиток філософії в Україні, центрально – та східноєвропейських країнах, обґрунтування в ній питання морально-етичних, богословських, людинознавчих проблем;
  3. Прочитання і пояснення особливостей змісту й форми різножанрової літературної спадщини Григорія Сковороди.
  4. Опрацювання у нових підходів до вивчення та трактування творчого доробку письменника-філософа в середній та вищій школі, жанрової палітри його прозових і поетичних, байкарських творів, досвіду поєднання виховного спрямування спадщини письменника з різнобічними краєзнавчими напрацюваннями, стратегією діяльності меморіальних сковородинівських музеїв, зв’язком доробку спадщини письменника з різножанровою національною культурою його часу та сьогодення.

Зазначимо, що робочими мовами конференції є українська та англійська мови; її матеріали будуть опубліковані у збірнику наукових праць «Переяславські сковородинівські студії», а усі учасники зібрання гарантовано отримають сертифікати учасника (12 годин, 0,4 кредита ЄКТС).

З більш детальною інформацією щодо умов участі та вимог до матеріалів, умов проплати та інших організаційних питань можна ознайомитися у інформаційному листі.

Контактна інформація:

+38093-622-91-71 Юхименко Наталія Федорівна (керівник)

+38063-591-28-75 Шутенко Валентина Іванівна (лаборант)

Початок:
3 Жовтня 08:00