Центр інноваційного навчання та трансферу технологій Університету Григорія Сковороди в Переяславі запрошує до участі у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Педагогіка сучасності: виклики і перспективи цифрової доби». Вона відбудеться за два тижні – у п’ятницю 17 січня 2025 року у змішаному форматі.
За повідомленням організаторів, метою проведення заходу є професійна комунікація провідних науковців, молодих дослідників, здобувачів освіти та практиків-освітян України задля розвитку педагогічної науки, поширення міжгалузевих і міждисциплінарних знань, результатів наукових досліджень, теоретичних напрацювань і практичного досвіду їх упровадження в сучасних умовах.
Акцентом цьогорічної Всеукраїнської науково-практичної конференції «Педагогіка сучасності: виклики і перспективи цифрової доби» є реалізація міждисциплінарного підходу у вирішенні актуальних освітніх проблем та використання цифрових технологій в освітньому середовищі. Залучення експертів з педагогіки, IT, соціології, психології, економіки до обговорення міжгалузевих підходів та практичні воркшопи, присвячені впровадженню сучасних цифрових технологій актуалізують значущість конференції для сучасних освітніх лідерів.
Серед співорганізаторів заходу Міністерство освіти і науки України, Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти», Національна академія педагогічних наук України, Інститут педагогіки НАПН України, Державна науково-педагогічна бібліотека України імені В.О. Сухомлинського, Рада молодих учених при МОН України, КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді», ГО Інноваційний університет, Університет Григорія Сковороди в Переяславі, Центр інноваційного навчання та трансферу технологій.
Проблемне поле конференції:
Секція 1. Цифрова трансформація освіти: концепції, інструменти, перспективи забезпечення стійкості освіти в умовах військового стану в Україні.
Секція 2. Реалізація міждисциплінарного підходу у вирішенні проблем подолання освітніх втрат і надолуження освітніх розривів в умовах військового стану в Україні: роль педагогічних працівників, освітніх менеджерів, батьків.
Секція 3. Використання цифрових технологій в освітньому середовищі для забезпечення стабільності освітнього процесу та якості освіти в Україні в умовах війни.
Секція 4. Слово про Вчителя: історія української педагогіки в постатях.
Серед форм участі у конференції: виступ на пленарному чи секційному засіданні та (на вибір учасника):
- статті у збірнику матеріалів конференції «Педагогіка сучасності: виклики і перспективи цифрової доби»;
- статті у фаховому виданні «Професійна освіта: методологія, теорія та технології» (категорія «Б»);
- розділу колективної монографії за темою конференції.
У 2025 році організаційний внесок – 200 грн. Він покриває участь у конференції та пакет підтверджуючих документів у PDF форматі.
Посилання для участі у конференції.
Задля участі в конференції необхідно до 12 січня 2025 року:
- зареєструватися за посиланням https://forms.gle/Be9VGL6sjiS4cC46A;
- сплатити організаційний внесок (200 грн) та підтвердити проплату копією квитанції на електронну адресу оргкомітету.
- надіслати до оргкомітету (E–mail: ped.forum.uhsp@gmail.com) матеріали (за вибором учасника):
- матеріали доповіді (3-6 с.) до збірника матеріалів конференції «Педагогіка сучасності: виклики і перспективи цифрової доби»;
- рукопис статті до збірника наукових праць «Професійна освіта: методологія, теорія та технології», який включено до переліку фахових видань МОН України у категорії Б;
- матеріали (36 с.) до колективної монографії (проплата за друк здійснюється після рецензування).
Зверніть увагу, що матеріали конференції буде розміщено на web-сторінці Центру інноваційного навчання та трансферу технологій й розіслано учасникам упродовж трьох тижнів.
17 січня організатори планують роботу зібрання за наступним графіком:
- 10:00 – початок роботи конференції;
- 14:00 – робота за секціями;
- 16:00-16:30 – підведення підсумків роботи конференції.
Більше деталей знайдете у інформаційному листі зібрання, а за додатковою інформацією звертайтеся, будь ласка, до контактних осіб оргкомітету конференції: +38 (050)-443-02-87 (Ірина Доброскок, д.пед.н., професор); +38 (063)-372-77-29 (Юлія Лукашевич, к.пед.н., доцент,); +38 066-706-33-76 (Наталія Ржевська, к.пед.н., доцент). Електронна адреса оргкомітету: ped.forum.uhsp@gmail.com.
Інформацію надано організаційним комітетом