Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Вступ-2024 > До 18 жовтня триватиме подача заяв у додаткову хвилю вступу за допомогою оновлених спеціальностей по ваучеру на навчання в УГСП

Університет Григорія Сковороди в Переяславі продовжує надавати можливість отримати освіту за ваучером від Служби зайнятості. Нагадуємо, що у потенційних вступників залишилося менше ніж п’ять днів для подачі заявок у другу хвилю вступу за ваучером – вона триватиме до 18 жовтня 2024 року.

Які спеціальності в УГСП дозволяють скористатися цією послугою?

Відповідно до переліку професій, спеціальностей, для навчання за якими може бути виданий ваучер у нашому закладі вищої освіти, станом на 2024 рік, є:

• 012 Дошкільна освіта (бакалавр, магістр),
  • 015 Професійна освіта (Охорона праці) (бакалавр, магістр),
  • 015 Професійна освіта (Цифрові технології) (бакалавр, магістр),
  • 053 Психологія (бакалавр, магістр),
  • 231 Соціальна робота (магістр).

Середня освіта (за предметними спеціальностями):

• 014 Середня освіта (Англійська мова та зарубіжна література) бакалавр / магістр
  • 014 Середня освіта (Німецька мова та зарубіжна література) магістр
  • 014 Середня освіта (Українська мова та літератур) бакалавр / магістр
  • 014 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини) бакалавр / магістр
  • 014 Середня освіта (Географія) бакалавр / магістр
  • 014 Середня освіта (Історія) бакалавр / магістр
  • 014 Середня освіта (Математика) бакалавр / магістр
  • 014 Середня освіта (Мистецтво. Музичне мистецтво) бакалавр / магістр
  • 014 Середня освіта (Мистецтво. Образотворче мистецтво) бакалавр / магістр
  • 014 Середня освіта (Технології) бакалавр / магістр
  • 014 Середня освіта (Фізична культура) бакалавр / магістр

073 Менеджмент (магістр) та 051 Економіка (магістр)

• (Для навчання за ваучером осіб, визначених пунктом 3 частини першої статті 30 Закону України «Про зайнятість населення»).

281 Публічне управління та адміністрування (бакалавр, магістр)

• (Для навчання за ваучером осіб, які зараховані до резерву працівників державних органів для роботи на деокупованих територіях України).

Нагадаємо, що право на отримання ваучера мають громадяни, які здобули професійно-технічну чи вищу освіту, не зареєстровані в службі зайнятості та відповідають одній з наступних категорій:

• вік яких становить 45+ (до досягнення пенсійного віку), а страховий стаж є не меншим 15-ти років;
  • які були звільнені з військової служби (крім строкової служби), служби в органах внутрішніх справ, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, ДСНС, податкової міліції або Державної кримінально-виконавчої служби України у зв’язку із скороченням чисельності штату, або за станом здоров’я;
  • які були звільнені з військової служби після участі АТО/ООС;
  • внутрішньо переміщеним особам, та особам з інвалідністю працездатного віку за відсутності для них підходящої роботи;
  • особи з інвалідністю за відсутності задовільної роботи;
  • особи, стосовно яких встановлено факт позбавлення особистої свободи внаслідок збройної агресії проти України, після їх звільнення;
  • особи, які отримали поранення, контузію, каліцтво або захворювання внаслідок військової агресії, перебуваючи безпосередньо в районах проведення воєнних (бойових) дій.

Вартість ваучера – не більше 10-кратного розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, а це майже 30 тис. 280 грн. Якщо вартість навчання перевищує цю суму, то роботодавець або особа доплачує самостійно.

Нагадаємо, що Законом України «Про Державний бюджет України на 2024 рік» установлено прожитковий мінімум для працездатних осіб станом на 1 січня 2024 року у розмірі 2920 грн.

Приєднуйтесь до УГСП за ваучером на навчання! Не втрачайте можливість здобути нові знання та професійний зріст.

Інформацію надано відділом профорієнтації та працевлаштування