5 кроків до поселення у студентські гуртожитки УГСП: цьогоріч воно розпочнеться з 28 серпня 2024 року

Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Вступ-2024 > 5 кроків до поселення у студентські гуртожитки УГСП: цьогоріч воно розпочнеться з 28 серпня 2024 року

Усі хто вже виявив чи ще тільки но має бажання проживати в університетських гуртожитках протягом 2024-2025 навчального року зможуть поселитися з 28 серпня 2024 року. Поселення відбуватиметься з 9 до 17:00 години.  

За доброю традицією розповідаємо новим (або ж старим і не досить уважним) сковородинівцям про переваги гуртожитків та як поселитися в них на цей рік.

Що відомо про студентські гуртожитки в УГСП? На території університету є 2 гуртожитки, які призначені для проживання студентів, аспірантів, викладачів та співробітників університету. Кімнати мають планування однокімнатних квартир – в кожній з них є своя кухня та санвузол, який відокремлений від ванної кімнати. Кожна з кімнат розрахована для проживання 4-5 осіб. І хто знає – можливо саме хтось із вас оселиться у тій самій кімнаті де жили брати Клички, і готуватимете на тій самій кухні, де лише кілька років тому намагалася відтворити славетний мамин суп чи під чай римувала рядочки своїх суперхітів Alyona Alyona.

А які переваги проживання? На території студмістечка є великий стадіон, де полюбляють проводити час не лише студенти факультету фізичної культури, спорту і здоров’я, а й решта сковородинівців, яким до вподоби активний спосіб життя. Велике футбольне поле, міні-поля для гри в баскетбол, чимала кількість тренажерів – усе для вас майже цілодобово і 100% абсолютно безкоштовно. Зауважили, яким крутим є нове баскетбольне поле там? Закладаємось, вам вже не терпиться його затестити.

Разом з тим, на стадіоні можна посидіти на лавках під тінистими деревами – це ідеальне місце для побачень, яке, подейкують, за багато років поєднало не один десяток сковородинівських сердець.

У І гуртожитку є медпункт, де у робочий час вас залюбки прийме фаховий спеціаліст та проконсультує з приводу усіх проблем та питань, які стосуються вашого здоров’я.

Біля гуртожитків є крамниця «Кулиничі» зі свіжим хлібом й випічкою, запашною кавою та смачним морозивом – цієї весни вона теж зазнала приємних змін та розширилася. У пішій доступності знаходяться крамниці «Студент» та «Перехрестя» з просторими терасами та зручними столиками для ваших душевних розмов, дозвілля та теплих зустрічей.

А це не на краю світу? Ні, ти житимеш у двох кроках від альма-матер. А якщо у тебе виникне нагода вибратися в центр міста, то поруч з гуртожитками знаходиться дві зупинки громадського транспорту та стоянка таксі, де, за вкрай рідкісними винятками, ви можете знайти автівку яка не за всі гроші світу відвезе вас у будь-яку частину міста. Студмістечко напряму сполучено з центральною частиною міста – кількахвилинна прогулянка «Стогніївським шляхом», і ви в центрі міста, де у різні часи ходили Тарас Шевченко, Григорій Сковорода чи Богдан Хмельницький.

Добре, а що з дозвіллям? Також вам варто знати, що у кожному гуртожитку створюється своя студентська рада задля залучення мешканців до заходів, спрямованих на поліпшення житлових та санітарно-побутових умов, дотримання правил внутрішнього розпорядку та пропускного режиму, проведення виховної, соціальної, культурно-масової, спортивної роботи, організації відпочинку, пропаганди здорового способу життя, надання допомоги адміністрації гуртожитку у створенні рівних можливостей у поселенні та проживанні студентів даного гуртожитку – усе це лише для вас, та сприяє вашому комфортному проживанню в гуртожитку.

Звісно ж, у студмістечку ніколи не буває сумно – там чи не щовечора проводяться різноманітні заходи, розіграші, змагання та вечірки. Серед найбільш очікуваних заходів, які проводяться активом гуртожитків, з року в рік, традиційно, залишаються «Нічний футбол»«Вечір під гітару»«Hostel party»«Вечірнє кіно» й «Таємний друг». Якщо ти мешкаєш в гуртожитку ти неодмінно зможеш до них долучитися, якщо у ці плани вкотре щось не внесе корективів. Крім цього, на сторінках гуртожитків у соціальних мережах часто проходять розіграші та конкурси – неодмінно спробуйте свою вдачу під час найближчого з них.

Як поселитися у 2024 році? Поселення триватиме до 30 серпня 2024 року у центральному корпусі університету представниками деканатів факультетів, відповідно до спеціальностей. Вам залишилось обрати зручний для вас час та персонально пройти процедуру поселення (написати заяву, заключити договір на проживання та отримати ордер на проживання) не забувши взяти з собою усі необхідні документи. Зауважимо, що приписуватися до гуртожитків не обов’язково.

Нагадаємо, що задля успішного поселення вам знадобиться: паспорт; довідка про проходження флюорографії, дійсний терміном не більше року; результат аналізу крові на РВ з висновком лікаря-дерматолога дійсний терміном не більше 10 діб; дві фото розміром 3×4 й квитанція про оплату за проживання у гуртожитку (оплата за проживання становить 8000 грн, оплачується одним платежем за весь термін, або двома посеместрово).

Поселення до гуртожитку у 5 кроків:

Крок 1. Відвідати деканат.

Звернутись до відповідальної особи за поселення:

  • Факультет гуманітарної освіти і соціальних технологій  – Березанська Ірина Михайлівна: +38  (093) 154 51 76 (корпус №1, IІ поверх, 216 ауд.);
  • Факультет природничої освіти – Коцур Роман Володимирович: + 38 (063) 606 42 49 (корпус №2, ІІ поверх, 211 ауд.);
  • Факультет педагогічної освіти, менеджменту і мистецтва  – Захарченко Алла Василівна: +38 (093) 119 94 65 (корпус №1, IV поверх, 408 ауд.);
  • Факультет технологічної і математичної освіти  – Бокшиц Олена Миколаївна: +38 (097) 537-94-24 (корпус №2, ІІ поверх, 211 ауд.);
  • Соціально-психологічний факультет – Андреєва Тамара Титівна: +38 (099) 257 08 89 (корпус №1, ІІ поверх, 210 ауд.);
  • Факультет фізичної культури, спорту і здоров’я – Самолюк Анна Анатоліївна: + 38 (093) 653-02-76 (корпус №1, ІІІ поверх, 313 ауд.);
  • Факультет української та іноземної філології – Сердюк Наталія Юріївна: + 38 (066) 800-93-08 (корпус №1, ІІ поверх, 221 ауд.);
  • Факультет фінансово-економічної і професійної освіти – Овсієнко Анатолій Миколайович:+ 38 (063) 755-08-61 (корпус №1, І поверх, 104 ауд.).

Оформити належні документи (написати заяву на ім’я ректора згідно встановленого зразка, здійснити оплату за гуртожиток, оформити Договір про найм житла у студентському гуртожитку та взаємну відповідальність та отримати бланк «Дозвіл на поселення»).

Крок 2. Відвідати профспілковий комітет:

  • Отримати «Ордер» на поселення. Він чекатиме на тебе у корпусі №2, І поверх, кабінет 102.
  • Підписати договір

Крок 3. Спеціаліст з охорони праці.

Пройти інструктаж з техніки безпеки та пожежної безпеки  у корпусі №2, кабінет 119.

Крок 4. Медпункт (гуртожитоу №1, кабінет 106).

Крок 5. Коменданти гуртожитку:

          Гуртожиток №1 Мойсіяха Любов Петрівна (кабінет 107)

          Гуртожиток №2 Каплюк Микола Порфирійович (кабінет 107)

  • Здати документи: копію паспорта; заповнений «Ордер»; 2 фотокартки;
  • Отримати перепустку.

Зауважимо, що студенти які з поважних причин не зможуть з’явитися на поселення у відведений період матимуть можливість поселитися з 1 по 10 вересня 2024 року у робочий час звернувшись в деканат.

Більше інформації про порядок поселення,  в студентські гуртожитки, вартості проживанняреквізитів оплати за проживання в гуртожитку можна знайти за підкріпленими посиланнями.

Контактні особи: +38 (093) 972 99 03 (Михайло Бойко), +38 (066) 222 42 77 (Вадим Домарецький).

Бажаємо вам легкого поселення та незабутнього першого досвіду студентського життя!

 

ОПУБЛІКОВАНО

Пресслужба Університету Григорія Сковороди в Переяславі 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на порталі, дозволяється за умови посилання на uhsp.edu.ua. При копіюванні матеріалів порталу для інтернет-видань обов’язковим є пряме та відкрите для пошукових систем гіперпосилання в першому абзаці на цитовану статтю або новину.

Перейти до вмісту