Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Вітання > Сковородинівці – серед нагороджених з нагоди Дня молоді у Переяславській громаді: кого з працівників та випускників УГСП відзначили

12 серпня 2024 року у Переяславській громаді відзначили День молоді. Серед нагороджених і низка сковородинівців, які цього ранку завітали до стін Переяславської міської ради.

Як повідомляє інтернет-видання Proslav, серед відзначених сертифікатом за успішне проходження стажування у виконавчих органах Переяславської міської ради, яке тривало з 1 липня по 12 серпня 2024 року випускник університету, фахівець навчально-наукового центру забезпечення якості освіти Роман Беркут.

Подяк міського голови були відзначені:

• магістр факультету фізичної культури, спорту і здоров’я, тренер-викладач з легкої атлетики Комунального закладу «Переяславська дитячо-юнацька спортивна школа» Денис Могильний – за відданість своїй справі, професіоналізм, особистий внесок у розвиток фізичного потенціалу молоді;
  • заступник голови Молодіжної ради Переяславської МТГ, провідний фахівець відділу інформаційних технологій та зв’язків з громадськістю, мовний омбудсмен Університету Григорія Сковороди в Переяславі Максим Левченко – за високий професіоналізм, сумлінну працю, вагомий внесок у розвиток молодіжного руху, активність та креативність;
  • фахівець І категорії соціально-гуманітарного відділу Університету Григорія Сковороди в Переяславі Вадим Домарецький – за професіоналізм, відданість своїй справі, активну життєву позицію та вагомий особистий внесок у розвиток молодіжної політики в громаді;
  • випускниця університету, керівниця народного аматорського вокального ансамблю «Вербиченька» Ганна Ляч – за талановитість та геніальність у роботі, активну участь у культурно-мистецьких заходах, вагомий внесок у розвиток молодіжного руху в громаді;
  • випускник університету, музичний керівник Комунального закладу «Переяславський центр культури і мистецтв» Олег Лобода – за високий рівень професіоналізму, активну громадянську діяльність та вагомий внесок у розвиток молодіжного руху в громаді;
  • заступниця директора з виховної роботи Переяславського ліцею імені Володимира Мономаха Анна Сахно – за професіоналізм, активну громадянську позицію, реалізацію інтелектуального, творчого потенціалу молоді, створення умов для ефективної соціалізації та самореалізації молоді громади.

«Нині велике свято – День молоді. Щиро раді бачити усіх вас тут – цю плеяду молодих і талановитих, золотих і прекрасних дітей. Ми пишаємося вами. У часі війни ви маєте розуміти, що ви є елітою нації – її сьогоденням і майбутнім, бо вам творити і розвивати наше місто та нашу державу. Сьогодні ваші батьки, воїни які захищають нашу Батьківщину, роблять це лише заради одного – аби наша молодь успішно розвивалася. Раді тому, що ви проводите безліч цікавих заходів. Ви – один з наших найпріоритетніших напрямів. Ви найкращі і найталановитіші. Пишаємося і дякуємо вам за вашу діяльність. Не зупиняйтесь на досягнутому – щоденно розвивайте своїми справами наше місто!», – зазначив, вітаючи нагороджених голова Переяславської МТГ Вячеслав Саулко.

Зауважимо, що до 2022 року День молоді святкувався 26 червня за радянським зразком. Проте завдяки рішенню Президента України Володимира Зеленського та за ініціативи молодіжних громадських організацій старе свято скасували та визначили Днем української молоді 12 серпня.

Університет Григорія Сковороди в Переяславі, уся команда закладу, переконана, що досягнення та відданість наших студентів та випускників не лише прославляють наш університет, але й надихають всю громаду, усю нашу Батьківщину. Наші вітання нагородженим працівникам і випускникам – ви є прикладом для молодого покоління.

Студенти, пам’ятайте, що ваша енергія, знання і творчий потенціал – це те, що рухає нас вперед, навіть у найтяжчі часи. Бажаємо вам невичерпної сили духу, натхнення та нових звершень. З Днем молоді, сковородинівці!

Лого університету Синє