Багато років поспіль гарною й неперервною традицією закладів вищої освіти в Україні є надання одноразової адресної грошової допомоги в п’ятикратному розмірі прожиткового мінімуму для працездатних осіб, установленому на 1 січня календарного року, своїм випускникам, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста, ступінь молодшого бакалавра, бакалавра або магістра спеціальностей галузі знань «01 Освіта/Педагогіка», або ступінь бакалавра, магістра іншої спеціальності і галузі знань та уклали на строк не менш як три роки договір про роботу на посадах педагогічних працівників у закладах загальної середньої та професійної (професійно-технічної) освіти, визначених органами управління освітою.
Університет Григорія Сковороди в Переяславі теж надає можливість отримати таку виплату. Вкотре розповідаємо про те, як це можна зробити.
Що потрібно аби отримати допомогу?
Слід зауважити, що випускники освітнього рівня «Магістр» у 2023 році та освітніх рівнів «Магістр, бакалавр» у 2024 році отримують адресну допомогу за умови, що вони:
- навчались за державним замовленням у державних та комунальних закладах вищої освіти незалежно від підпорядкування;
- здобули освіту за спеціальностями галузі знань «01 Освіта/Педагогіка» або за іншою спеціальністю і галуззю знань;
- уклали на строк не менш як три роки договір про роботу на посадах педагогічних працівників у закладах загальної середньої або професійної (професійно-технічної) освіти, визначених органами управління освітою.
При дотриманні вищенаведених умов та подання випускником ЗВО, усіх необхідних документів, він має право на отримання одноразової адресної грошової допомоги у п’ятикратному розмірі прожиткового мінімуму для працездатних осіб, установленого на 1 січня календарного року.
Зокрема, для отримання одноразової адресної грошової допомоги потрібно у термін до 10 жовтня поточного року подати такі документи:
- копії договору про роботу на посаді педагогічного працівника у закладі загальної середньої або професійної (професійно-технічної) освіти);
- копію трудової книжки, завірену директором навчального закладу, в який працевлаштувався випускник;
- довідку про працевлаштування з навчального закладу, яка підтверджує інформацію про роботу у закладах загальної середньої або професійної (професійно-технічної) освіти, визначених органами управління освітою;
- копію паспорта та ідентифікаційного номера;
- заяву про надання допомоги написану власноруч;
- довідка з реквізитами банківської карти;
- копію диплому про освіту.
Важливо!
Зверніть увагу, у разі відмови випускника приступити до роботи відповідно до укладеного договору про роботу на посаді педагогічного працівника у закладі загальної середньої або професійної (професійно-технічної) освіти, звільнення його з ініціативи адміністрації за порушення трудової дисципліни, звільнення за угодою сторін або з ініціативи працівника протягом трьох років від початку роботи в закладі загальної середньої або професійної (професійно-технічної) освіти одержувач допомоги повертає суму фактично одержаної допомоги до закладу вищої освіти (або його правонаступнику), який здійснював її виплату.
У разі зміни місця роботи випускника, але продовження перебування його на посаді педагогічного працівника у закладі загальної середньої або професійної (професійно-технічної) освіти одержувач допомоги протягом 30 календарних днів з дня виникнення таких змін укладає договір за новим місцем роботи відповідно до вимог, визначених у п.1 Порядку.
Контактні особи:
Аби отримати допомогу випускникам Університету Григорія Сковороди в Переяславі слід звернутися до фахівців відділу профорієнтації та працевлаштування: 08401, м. Переяслав, вул. Сухомлинського, 30, корпус № 1, поверх № 1, каб. 121.
+38 (066) 242 52 77 (керівник відділу, Ольга Миколаївна),
+38(097) 040 39 59 (фахівець відділу, Наталія Вікторівна),
joinupuniversity86@gmail.com (з приміткою «отримання одноразової грошової допомоги»).
Інформацію надано Відділом профорієнтації та працевлаштування