Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Новини > У п’ятницю сковородинівці мали відкриту розмову з керівництвом УГСП: про що говорили

У п’ятницю, 1 березня 2024 року, на базі молодіжного простору «Твіст» Університету Григорія Сковороди в Переяславі відбулась зустріч студентів з адміністрацією університету у складі ректора Віталія Коцура, проректора з навчально-методичної роботи Вячеслава Різника та керівниці навчально-наукового центру забезпечення якості освіти Олени Усик. Про що говорили?

У ході зустрічі зі здобувачами, від імені керівництва закладу, задекларувавши своє зацікавлення у тому, аби сковородинівцям завжди було комфортно, ректор УГСП Віталій Коцур підкреслив принцип студентоцентризму та відзначив свою відкритість до комунікації зі студентами. Зазначив, що його двері завжди відкриті для кожного, він завжди готовий підтримати кожного студента чи студентку, допомогти йому.

Проректор з навчально-методичної роботи Вячеслав Різник, який наступним тримав слово, висловив надію на взаємне й комфортне спілкування та закликав студентів активно брати участь у формуванні політики освітнього процесу, підкресливши важливість їхньої ролі у цьому процесі.

Керівниці навчально-наукового центру забезпечення якості освіти Олена Усик наголосила на важливості якості освітніх послуг та закликала студентів висловлювати свої пропозиції:

«Адміністрація університету, наш Центр забезпечення якості освіти цінує вашу думку та позицію. Дякуємо за вашу активність. Сподіваємось, що разом з вами зробимо колектив університету яскравішим», – підкреслила Олена Федорівна.

Надалі студенти активно висловлювали свої ідеї та пропозиції, ставили питання присутнім спікерам. Справедливо зазначити, що їх активність та конструктивні пропозиції були визнані адміністрацією альма-матер як важливий крок у поліпшенні університетського середовища.

Завершальна частина зустрічі була насичена позитивними емоціями та взаєморозумінням. Віримо, що лише разом ми зможемо створити ідеальне університетське середовище.

Вдячні нашим студентам за їхню активність, ініціативність та готовність брати участь у формуванні життєдіяльності університетського колективу. Спільно ми зможемо зробити наш університет ще кращим місцем для навчання та розвитку. Дякуємо за вашу участь та відданість нашій спільній меті.

АВТОР: СВІТЛАНА ГРЕСЬКО

Відділ інформаційних технологій та зв’язків з громадськістю