Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Новини > В УГСП відбувся спільний семінар тренерів Національної федерації кікбоксингу України WAKO: він вдруге об’єднав тренерів зі всієї України

У п’ятницю, 26 січня 2024 року, в Університеті Григорія Сковороди в Переяславі вдруге успішно пройшов спільний семінар тренерів Національної федерації кікбоксингу України WAKO, який в рамках співпраці з УГСП, об’єднав 82 тренери чи не з усіх куточків України.

Як розповіла президентка Національної федерації кікбоксингу України Ольга Павленко, цей семінар надає тренерам акредитацію та змогу отримати сертифікат державного зразка від Університету Григорія Сковороди в Переяславі, що дає можливість отримати вищу категорію в закладах мережі державних Дитячо-юнацький спортивних шкіл. Також за результатами семінару тренери отримують ліцензію Національної федерації кікбоксингу України на право бути тренером WAKO. Павленко висловила вдячність університету за можливість отримання додаткових знань (зокрема у блоках домедична підготовка, фізична та психологічна готовність спортсменів до діяльності, антидопінгова тематика, ряд тем по підготовці спортсменів теоретичний та практичний аспектприм.авт.).

«Університет Григорія Сковороди в Переяславі надає можливість отримати більше знань. Ще більш неймовірне те, що ваш заклад прислуховується до побажань федерацій та враховує потреби тренерів. Це вкрай приємно, коли наші тренери не стоять на місці та постійно розвиваються, а університет активно цьому сприяє», – додала пані Ольга.

Гостем заходу став віцепрезидент Федерації бойового самбо України Віталій Блюмін.

Ректор університету Віталій Коцур також долучився до заходу, привітав тренерів та вручив їм сертифікати, висловивши радість вітати їх університеті.

«Щиро радий вас бачити! Наш університет завжди буде радий вас прийняти та чекати з нетерпінням»,  – зазначив Віталій Вікторович.

Цей семінар став не лише ефективним майданчиком для обміну досвідом та вивчення нових аспектів кікбоксингу, але й важливим свідченням плідної співпраці між федерацією та нашим закладом вищої освіти.

Слід нагадати, що на початку минулого 2022 року Національна федерація кікбоксингу України WAKO задекларувала співпрацю з Університетом Григорія Сковороди в Переяславі підписанням офіційного договору між закладами

ФОТОГРАФ: СЕРГІЙ КОВАЛЕНКО

Відділ інформаційних технологій та зв’язків з громадськістю

ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ