Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Новини > Підписано новий договір про співпрацю між УГСП й Державним податковим університетом: це нові можливості для істориків

У минулу п’ятницю, 21 квітня 2023 року, Університет Григорія Сковороди в Переяславі підписав договору про співпрацю з Державним податковим університетом.

Повідомляється, що предметом угоди є здійснення експериментально-дослідної та інноваційної діяльності, активізація та удосконалення навчальної діяльності щодо підготовки здобувачів спеціальності 014.03 «Середня освіта (Історія)», проведення спільних науково-комунікативних заходів й, чи не найважливіше, залучення науково-педагогічних працівників до підвищення кваліфікації.

На зустрічі були присутні ректор УГСП, доктор історичних наук, професор Віталій Коцур й проректор з навчально-методичної роботи, кандидат педагогічних наук, доцент Вячеслав Різник та представники навчально-наукового інституту права Державного податкого університету – заступник директора інституту з наукової роботи, доктор юридичних наук, доцент Юлія Аністратенко та представники кафедри теоретико-правових дисциплін, де будуть реалізовуватися основні напрями договору: завідувач кафедри теоретико-правових дисциплін Державного податкового університету, доктор юридичних наук, професор, заслужений юрист України Анатолій Шевченко, доктор юридичних наук, професор кафедри (гарант освітньої програми) Сергій Кудін та провідний фахівець Наталія Бинюк.

УГСП має надію на плідну й довготривалу співпрацю з Державним податковим університетом. Хай нам щастить!