Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Вітання > Сердечні вітання УГСП з нагоди ювілею виконавчого директора Стамбульського фонду науки і культури Саїда Юджи / HSUP heartfelt congratulations on the occasion of the anniversary of Said Yüce, Executive Director of Istanbul Foundation for Science And Culture

Стамбульський фонд науки і культури вже тривалий час є одним із головних партнерів нашого закладу. 28 січня свій ювілей відзначає виконавчий директор Фонду Саїд Юджи. Завдяки його персональній довірі та підтримці університетом реалізовано кілька проєктів молодіжного обміну; організовано та проведено виставку мистецьких сковородинівських робіт «Григорій Сковорода та Саїд Нурсі: гуманістичні горизонти майбутнього»; УГСП став членом IFSSO – Міжнародної федерації організацій, що працюють у сфері соціальних наук (International Federation for Social Sciences Organization); проведено курс лекцій «Освіта миру, що ґрунтується на принципах позитивної дії» для студентів університету й зорганізовано цілу низку науково-практичних конференцій.

Шановний Саїде!

Університет Григорія Сковороди в Переяславі надсилає свої сердечні слова вітань та вдячності з нагоди знаменної дати у Вашому житті!

Бажаємо Вам міцного здоров’я, широкого життєвого шляху та плідної праці на ниві права. Нехай Ваша невичерпна енергія, професіоналізм і працездатність заряджають оточуючих людей і наповнюють Вас відчуттям задоволення й силою.

Зичимо Вам подальших успіхів у щоденній діяльності, сміливих планах та сподіваннях, любові, щастя, благополуччя і спокою в серці.

Нехай завжди у службових справах буде підтримка однодумців, у задумах – мудрість та виваженість, а в серці – добро і радість від людської вдячності.

Хочемо висловити щиру подяку Вам та Вашій команді за підтримку та допомогу, яку ми отримали й отримуємо в такий складний для всіх українців час.

ректор Віталій Коцур та колектив

Istanbul Foundation for Science and Culture has been one of the main partners of our institution for a long time. On January 28, the Foundation’s Executive Director Said Yüce celebrates his anniversary. Thanks to his personal trust and support several youth exchange projects were won and implemented by the University, an exhibition of HSUP staff and students artworks Hryhorii Skovoroda and Said Nursi: humanistic horizons of the future; HSUP became a member of IFSSO – International Federation for Social Sciences Organization; a course of lectures Peace Education Based on the Principles of Positive Action was held for university students and a number of scientific and practical conferences were organized.

Dear Mr. Said Yüce!

Hryhorii Skovoroda University in Pereiaslav sends its heartfelt words of congratulations and gratitude on the occasion of a significant date in his life.

We wish you good health, a wide life path and fruitful work in the field of law. Let your inexhaustible energy, professionalism and efficiency charge the surrounding people and fill you with a sense of satisfaction and strength.

We wish you further success in your daily activities, bold plans and hopes, love, happiness, well-being and peace of mind.

Let there always be the support of like-minded people in official affairs, wisdom and equanimity in plans, and goodness and joy from human gratitude in the heart.

We would like to express our sincere thanks to you and your team for the support and help we received and are receiving in such a difficult time for all Ukrainians.

With honor and regards
Rector Vitalii Kotsur and University staff