Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Вітання > НАЗЯВО акредитувало ОПП «Професійна освіта (Охорона праці)» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти. Це велика заслуга покійної Ольги Новак

Сьогодні, 17 травня 2022 року, відбулось засідання Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, де розглядалося питання акредитації освітніх програм. Національне агентство одноголосно  прийняло рішення  акредитувати освітньо-професійну програму «Професійна освіта (Охорона праці)» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти

Вважаємо за необхідне відмітити, що значний вклад у підготовку матеріалів відомостей самооцінювання та процедуру проходження акредитації внесла завідувачка кафедри теорії і методики професійної підготовки і гарант освітньої програми Новак Ольга Михайлівна. Її життєвий та професійний шлях передчасно обірвався на 52-му році життя 15 квітня 2022 року унаслідок хвороби.

«Наполегливість, вимогливість  та відповідальність дозволили успішно пройти процедуру зовнішнього оцінювання якості надання освітніх послуг за даною ОП. У пам’яті колективу університету, групи забезпечення освітньої програми назавжди залишиться професіоналізм та щирість Ольги Михайлівни» – суголосно відзначають на рідній кафедрі, яку до останнього дня життя очолювала Ольга Новак та у Навчально-науковому центрі забезпечення якості освіти.

Щиро вітаємо членів факультету технологічної і математичної освіти, зокрема кафедри теорії і методики професійної підготовки із успішним проходженням акредитації освітньої програми. Бажаємо вам нових здобутків, що гідно продовжуватимуть велику справу Ольги Михайлівни Новак та примножуватимуть добру фахову та людську пам’ять про неї.

Інформацію надано Навчально-науковим центром забезпечення якості освіти