University Talks and Lectures: у четвер майбутнім вступникам розкажуть про професійну підготовку майбутніх «початківківців» в умовах НУШ

Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Анонси > University Talks and Lectures: у четвер майбутнім вступникам розкажуть про професійну підготовку майбутніх «початківківців» в умовах НУШ

Уже четвертий тиждень поспіль просторами всесвітньої павутини крокує новий проєкт «University Talks and Lectures», який стартував на youtube-каналі Університету Григорія Сковороди в Переяславі за ініціативи та організації приймальної комісії, відділу профорієнтації та працевлаштування і відділу інформаційних технологій та зв’язків з громадськістю УГСП. Мова про лекції в форматі відкритих прямих етерів, які для усіх охочих вступників, батьків, освітян та усіх охочих компетентні спікери – викладачі Університету Григорія Сковороди в Переяславі. Стало відомо, чим здивує проєкт цього тижня.

Спікерка цього тижня:

Калюжка Н.С.

кандидат педагогічних наук, доцент кафедри педагогіки, теорії і методики початкової освіти

Четвер 28 квітня 16:00

Тема зустрічі: «Професійна підготовка майбутніх учителів початкової школи до діяльності в НУШ»

Лекція розрахована на здобувачів освіти, абітурієнтів, їх батьків, освітян та всіх бажаючих. Її мета – ознайомити із особливостями освітньої програми 013 Початкова освіта у межах якої здійснюється підготовка фахівців із початкової освіти з широким доступом до працевлаштування, здатних самостійно розв’язувати складні спеціалізовані задачі та практичні проблеми у процесі педагогічної діяльності у закладах загальної середньої освіти та формування професійних компетентностей щодо реалізації Концепції Нової української школи.

Упродовж лекції будуть розглянуті питання формування професійних компетентностей в здобувачів освіти при вивченні комплексу освітніх компонентів.

Нагадаємо, що проєкт «University Talks and Lectures» відбувається з метою підвищення ефективності профорієнтаційної роботи та ознайомлення майбутніх вступників із особливостями навчання в університеті, у форматі прямих трансляцій на youtube-каналі університету.

Компетентні спікери – викладачі Університету Григорія Сковороди в Переяславі знайомлять глядачів із переліком спеціальностей університету і актуальними темами кожної з освітніх програм. У ході етеру ви оволодієте практичними знаннями для обраної вами професії. Крім того, спікери готові дати відповіді на всі Ваші запитання, які ви можете залишати у чаті трансляції.

Попередні зустрічі з кандидатом історичних наук, доцентом кафедри публічного управління та адміністрування, кафедри політології Лесею Коцур на тему «Становлення та розвиток інституту президентства в Україні»кандидатом педагогічних наук, доцентом кафедри психології і педагогіки дошкільної освіти Світланою Дем’яненко на тему «Дошкільна освіта в умовах сучасного соціального світу»кандидатом педагогічних наук, доцентом кафедри загальної педагогіки та педагогіки вищої школи Юлії Багно із темою: «Концепція підготовки фахівців освітніх, педагогічних наук»кандидата економічних наук, доцента, гаранта освітньої програми «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності» Тетяни Кузнєцової на тему «Віртуальне підприємство як сучасна складова менеджменту зовнішньоекономічної діяльності», доктора історичних наук, професора, декана факультету фізичної культури, спорту і здоров’я Віктора Куйбіди на тему «Сауна як засіб збереження здоров’я в умовах миру і війни: біохімічні, фізіологічні, медичні, спортивні та методичні аспекти» та кандидата сільськогосподарських наук, доцента кафедри теорії та методики професійної підготовки факультету технологічної і математичної освіти Ірини Каменської на тему «Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій воєнного характеру» вже можна переглянути у записі натиснувши на активні посилання.

ОПУБЛІКОВАНО

Пресслужба Університету Григорія Сковороди в Переяславі 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на порталі, дозволяється за умови посилання на uhsp.edu.ua. При копіюванні матеріалів порталу для інтернет-видань обов’язковим є пряме та відкрите для пошукових систем гіперпосилання в першому абзаці на цитовану статтю або новину.

Перейти до вмісту