Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Новини > Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю: підписано меморандум з Таврійським національним університетом імені В. І. Вернадського

Учора, 31 січня 2022 року, Університет Григорія Сковороди в Переяславі отримав ще одного надійного партнера. Підписано меморандум про співпрацю з Таврійським національним університетом імені В. І. Вернадського. Перспективними напрямками співпраці буде активізація міжнародної та наукової грантової діяльності між факультетом гуманітарно-природничої освіти і соціальних технологій сковородинівського університету та навчально-науковим гуманітарним інститутом партнерського університету.

З ректором Таврійського національного університету імені В. І. Вернадського Валерієм Бортняком поспілкувалися з ректором Університету Григорія Сковороди, доктором історичних наук, доцентом Віталієм Коцуром про особливості освітнього процесу в умовах пандемії, цільові показники ефективності діяльності закладу вищої освіти, міжнародну на наукову співпрацю.

Предметом Договору є взаємодія та співпраця Сторін з метою здійснення експериментально-дослідної та інноваційної діяльності; активізації та удосконалення навчальної діяльності та поліпшення умов надання освітніх послуг, ефективного професійного розвитку педагогів; запровадження спільних проєктів; мобілізація та ефективне використання освітніх ресурсів.

Метою  Договору є співпраця та обмін інформацією і досвідом у межах відповідних функцій і повноважень Сторін, здійснення наукової, науково-педагогічної та експериментально-дослідницької діяльності і розвиток власного напряму роботи відповідно до вимог установчого документу відповідної Сторони та підвищення ефективності власної діяльності.

Співпраця передбачає:

– обмін професорсько-викладацьким складом та науковцями з метою стажування, читання лекцій, проведення спільних навчальних та наукових заходів;

– проведення спільних конференцій та семінарів за узгодженою тематикою, обмін науковою літературою, публікація результатів спільної науково-дослідницької діяльності в журналах та наукових виданнях Сторін;

– спільна участь в міжнародних академічних програмах, виконання спільної дослідницької роботи в рамках міжнародних грантів;

– співробітництво в організації програм обміну здобувачами вищої освіти з метою навчання, стажування (на безоплатній основі), виробничої практики, дослідницької роботи;

– розробка спільних проектів на отримання грантів національних та міжнародних програм;

– проведення відкритих лекцій, семінарів, симпозіумів, навчальних поїздок, консультацій та інших заходів, що проводитимуться на взаємних підставах;

– спільна розробка методичного та інформаційного забезпечення  навчального процесу, підготовка та видання підручників, навчальних посібників, інших методичних видань, у тому числі в електронному форматі.

Щиро дякуємо директору навчально-наукового гуманітарного інституту Таврійського національного університету імені В. І. Вернадського Олексію Ховпуну за екскурсію університетом, впевнені у подальшій спільній і продуктивній співпраці!