Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Допомога > Мамі нашої студентки діагностували гострий мієлобластний лейкоз: важлива будь-яка допомога

Біда ніколи не обирає до кого й коли постукатися у двері. У студентки ІІІ курсу факультету історичної і соціально-психологічної освіти спеціальності «Історія та основи правознавства» групи Іоп-32 Альбіни Леонової захворіла мама. Їй діагностували гострий мієлобластний лейкоз (рак крові).

Сім’я Світлани Миколаївни потребує вашої фінансової підтримки – на лікування потрібно два мільйони п’ятсот тисяч гривень. Зрозуміло, що ця сума не може бути зібрана в одну мить, проте наші спільні зусилля і допомога можуть зменшити її, пришвидшивши таку очікувану мить видужання мами нашої студентки.

Допомогу можна перерахувати на карту ПриватБанку 5168 7451 0816 7427 – Альбіна Леонова (донька)

Розраховуємо на вашу підтримку, розуміння та небайдужість!