Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Анонси > «З Григорієм Сковородою крокуємо у майбутнє»: восьмий конкурс вже розпочато – він триватиме до 15 листопада

Не встигли у Центрі Сковородинознавства підвести підсумки попереднього конкурсу, як ми вже раді повідомити, що з 18 березня цього року в університеті стартував восьмий конкурс, приурочений прийдешній 299-тій річниці з дня народження великого українця, філософа світового рівня, письменника, педагога і музиканта Григорія Сковороди. Участь в ньому – це традиційна можливість проявити себе, глибше розкрити свої природні здібності на прикладі поглибленого вивчення, засвоєння та використання учень, поетичного доробку філософа-письменника, педагога в науково-пошуковій, літературній, музичній, образотворчій творчості.

Як і завше, відповідно до Положення про конкурс, у ньому беруть участь студенти та викладачі університету, яким до 15 листопада 2021 року слід представити організаційному комітетові конкурсу власні тематичні творчі праці – художні, наукові, прикладного мистецтва, пісні на слова Григорія Савича чи українських поетів про нього, кіно-та фотосюжети.

Зголошуватися до участі запрошено всіх талановитих, ініціативних, відповідальних молодих особистостей, що власними натхненням і розумінням, разом з багатьма українцями, мають бажання творити непроминальний вінок пам’яті особистості Савича, його творчості та вагомій ролі в нашій історії.

«Ми радіємо Вашому натхненню й талантам, відбитими у різножанрових творах, які ви виставляєте в рамцях всеуніверситетського конкурсу «З іменем Сковороди крокуємо в майбутнє та просимо Вас взяти участь в конкурсі, а для реєстрації Вас і Вашого доробку зголоситися у Центр Сковородинознавства університету (2 корпус, 208 аудиторія). Будемо вдячні за сприяння завідувачам кафедр та деканам факультетів. Ласкаво просимо  в неповторний світ Григорія Сковороди у Вашому сприйнятті та вираженні!» звертається до сковородинівської спільноти очільник Центру, доктор філологічних наук Микола Корпанюк.

Підсумки і переможців у відповідних номінаціях буде оголошено і нагороджено на загальноуніверситетських урочистостях до дня народження Савича, які, за традицією, відбуватимуться 3 грудня 2021 року.

Нагадаємо, що нещодавно у конференц-залі імені Василя Сухомлинського відбулося урочисте підбиття підсумків сьомого творчого конкурсу «З Григорієм Сковородою крокуємо у майбутнє», що впродовж кількох місяців тривав в альма-матер. Кого нагороджували і що представляли переможці конкурсу розповідав сайт нашого університету – хтозна, можливо у роботах своїх попередників ви знайдете натхнення для своїх творчих виявів на добру славу Савича!

Центр Сковородинознавства