Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Працевлаштування > Яких вчителів потребують навчальні заклади Борисполя нині – великий перелік вакансій

Актуальні вакансії

Навчальний рік з кожною хвилиною стає все ближчим до нас, а разом з тим у навчальних закладів зростає потреба у молодих спеціалістах. Уже у вересні всі охочі студенти та випускники нашого університету мають можливість проявити навики та свій педагогічний талант, адже станом на 12 серпня 2020 року у сусідньому місті Борисполі є велика кількість вакансій для молодих та здібних педагогів на 2020-2021 навчальний рік – залюбки знайомимо вас з ними:

Потреба закладів освіти м. Борисполя у молодих спеціалістах на 2020-2021 навчальний рік (станом на 12.08.2020):

Спеціальність Кількість вакансій
1. Математика 1 (ліцей, ЗОШ № 8, СШ)
2. Математика, інформатика 2 (№3)
3. Математика, фізика 1 (гімназія)
4. Фізика 2 (№ 6, СШ)
5. Початкова освіта 5 (№№1, 6, БАЛ, СШ, ліцей) +

5 ГПД (№ 6 (4), БАЛ(1)).

6. Фізкультура 1 (ЗЗСО: гімназія,) +

2 (ЗДО: Берегиня, Теремок, № 2)

7. Практична психологія 1,5 (ЗДО: №2, Світлячок)+

1 (БМЦТТК)

8. Музичне мистецтво 4 (ЗДО:  № 3, Веселка, Журавонька, Сонечко)
9. Дошкільне виховання 20 (вихователь)  (№1(2),№ 2(1), № 3(2),

Берегиня (6), Віночок(2), Журавонька (2), Світлячок(5)

10. Вчитель-логопед Логопедичний пункт
11. Педагог-організатор 2 (ЗОШ №№ 6, 8,)
12. Асистент учителя 4 (№6)
13. Асистент вихователя 4 (ЗДО: Віночок, Теремок, Журавонька, Сонечко)
14. Медична сестра 2 (БАЛ, Теремок)

Як зазначають у юридично-кадровому секторі управління освіти і науки Бориспільської міської ради молодих педагогів, на прикрість не зможуть забезпечити житлом, проте не виключають, що, у окремих випадках, зможуть оплачувати дорогу до роботи.

Якщо у переліку ви знайшли омріяну педагогічну вакансію то не вагаючись і просто зараз телефонуйте за контактним телефоном юридично кадрового сектору управління освіти і науки Бориспільської міської ради + 38 (045) 956-82-50. Будемо раді, якщо завдяки нашому повідомленню хтось із вас вже у вересні переступить поріг навчальної аудиторії та почне або продовжить свій педагогічний шлях.

Університет Григорія Сковороди – територія твого успіху!

[mpc_quote preset=”mpc_preset_24″ layout=”style_2″ background_color=”#ffffff” author_font_preset=”mpc_preset_38″ author_font_color=”#003366″ author_font_size=”20″ author_font_transform=”none” author_font_align=”left” author=”Прес-служба університету” quote_font_preset=”mpc_preset_1″ quote_font_color=”#888888″ quote_font_size=”16″ quote_font_line_height=”1.2″ quote_font_align=”left” icon_type=”image” icon_image_size=”150×150″ icon_image=”15372″ icon_border_css=”border-radius:75px;” icon_padding_divider=”true” icon_padding_css=”padding-left:15px;” padding_divider=”true” padding_css=”padding-top:40px;padding-right:40px;padding-bottom:40px;padding-left:0px;” mpc_ribbon__preset=”mpc_preset_8″ mpc_ribbon__style=”corner” mpc_ribbon__alignment=”top-right” mpc_ribbon__corners_color=”#353535″ mpc_ribbon__font_color=”#ffffff” mpc_ribbon__font_size=”16″ mpc_ribbon__font_line_height=”1.7″ mpc_ribbon__font_transform=”uppercase” mpc_ribbon__font_align=”center” mpc_ribbon__text=”ОПУБЛІКОВАНО” mpc_ribbon__background_color=”#003366″]

[/mpc_quote]