У понеділок, 27 січня 2020 року о 10:00 в залі засідань ректорату (№106) відбулося чергове засідання ректорату. Говорили про оптимізацію структурних підрозділів університету, подання претендентів на здобуття стипендій для молодих вчених, декларування доходів посадових осіб, перейменування університету, та виконання договірних зобов’язань студентами та аспірантами за надання освітянських послуг у І семестрі.
У ході розгляду першого питання доктор історичних наук, професор, академік, ректор університету Віктор Коцур розповів про оптимізацію структурних підрозділів університету. Віктор Петрович повідомив про те, що в університеті буде створено навчально-науковий центр підвищення кваліфікації та кар’єрного росту, який включатиме в себе сектор підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників і педагогічних працівників ЗВО та сектор підвищення кваліфікації вчителів ЗСО. Також буде створено навчально-науковий центр практичної підготовки і працевлаштування, який ділиться на три сектори: сектор практик, сектор дуальної освіти і сектор працевлаштування. При навчально-науковому відділі буде створено сектор бюджетних і госпрозрахункових досліджень. До вже створеного навчально-наукового центру забезпечення якості освіти буде введено сектор забезпечення академічної доброчесності. Крім цього, буде навчально-науковий центр міжнародної проєктної діяльності при міжнародному відділі. Відділ освітнього менеджменту та профорієнтаційної діяльності на сайті університету розмістить інформацію про конкурс на заміщення вакантних посад.
Обговорення подання претендентів на здобуття стипендій для молодих вчених відбулося у рамках другого питання порядку денного засідання. Кандидат філософських наук, доцент, проректор університету з наукової роботи Сергій Рик звернув увагу на те, що кількість претендентів на Премію Верховної Ради України – необмежена, а документи на неї необхідно подати до 1 березня 2020 року. На стипендію Кабінету Міністрів університет має право подати двох претендентів до 10 березня 2020 року. Раніше Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди уже мав стипендіатів Кабінету Міністрів, а що стосується Премії Верховної Ради України, то вона присуджується за наукову роботу молодих учених, тож з кандидатами на її отримання уже необхідно визначитися.
Про декларування доходів посадових осіб доповів керівник навчального відділу, кандидат педагогічних наук, доцент Анатолій Брехунець. Міністерство освіти і науки України нагадує, що відповідно до частини 5 статті 45 Закону України про запобігання корупції, на керівників закладів вищої освіти та їх заступників поширюється положення щодо декларування доходів. Тож керівники закладів вищої освіти та їх заступники до 1 квітня 2020 року повинні подати у Національне агентство з питань запобігання корупції декларацію своїх доходів і витрат за 2019 рік.
Щодо перейменування університету свої пропозиції внесли декани факультетів. Серед усіх запропонованих варіантів присутні зійшлись на думці, що університет слід назвати «Університет імені Григорія Сковороди в Переяславі».
Про стан виконання договірних зобов’язань студентами та аспірантами за надання освітянських послуг у І семестрі повідомила головний бухгалтер університету Ольга Яременко. Вона зазначила, що нині в університеті урегульовується ситуація з виплатою заборгованостей у сфері надання освітніх послуг.
У блоці питань «Різне» кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри спортивних дисциплін, ігор і туризму Сергій Закопайло оголосив гарну новину – студент І курсу філологічного факультету, український плавець Владислав Бухов, подолавши дистанцію у 50 метрів батерфляєм за 23,14 секунд, встановив новий юніорський світовий рекорд на турнірі «Euro Meet 2020» на Люксембурзі. Сердечно вітаємо Владислава та його тренера Андрія Хлопцова та бажаємо їм подальших спортивних вершин успіху!
Вже зовсім скоро розпочнеться навчальний семестр, тож відпочивайте і набирайтеся сил та енергії, аби зробити його максимально продуктивним!
[/mpc_quote]
ФОТОГАЛЕРЕЯ
[/mpc_quote]