Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Новини > Студенти факультету фізичного виховання святкують перемогу збірної України над футбольною дружиною Кіпру

3-5 червня 2019 року на НСК «Олімпійський» і НТК імені Віктора Баннікова проходив турнір пам’яті Валерія Лобановського з футболу (U21). Цьогоріч він зібрав команди Болгарії, Ізраїлю, Кіпру та України. У першому турі жеребкування звело у пару збірну України та Кіпру. Матч закінчився перемогою нашої молодіжної команди з рахунком 3:0.

Значний внесок у звитягу збірної зробили студенти-гравці факультету фізичного виховання: віце-капітан Олексій Биков (4-й курс); півзахисник Дмитро Криськів (2-й курс); воротар Анатолій Трубін (1-й курс). На стадіоні їх підтримали студенти-уболівальники та викладачі факультету.

Вдячні головному тренеру Руслану Ротаню за те, що взяв у склад збірної України студентів нашого університету. У нас є ще…!

Віктор Куйбіда,
декан факультету фізичного виховання, професор