Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Новини > Випускник факультету фізичного виховання переміг екс-чемпіона світу з професійного боксу

Іван Редкач (23-4-1, 18 KO) в США провів бій у напівсередній ваговій категорії проти екс-чемпіона світу в двох дивізіонах Девона Александера (27-6-1, 14 KO). Він тричі відправляв суперника в нокдаун, після чого рефері зупинив бій і зафіксував перемогу.

Вітаємо і зичимо подальших спортивних злетів! Нехай час, який відділяє Вас від наступного бою з чемпіоном світу за версією WBC в напівсередній вазі Шоном Портером летить швидко!

Низький уклін першому тренеру Івана, нашому другу  ̶  Олександру Івановичу Поліщуку.

З повагою декан факультету, професор Віктор Куйбіда