Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Новини > Студенти та абітурієнти факультету фізичного виховання на чемпіонаті світу з футболу

Упродовж останнього тижня в Польщі проходить фінальна частина чемпіонату світу з футболу. Юнацька збірна України (U-20) у першому матчі  (24 травня 2019 року) перемогла збірну США з рахунком 2:1. У другому поєдинку наші футболісти здолали однолітків з Катару  (1:0).

Вагомий внесок у перемоги зробили студенти факультету фізичного виховання Валерій Бондар (№2), Юхим Конопля (№ 17), Олексій Кащук (№21), а також двоє абітурієнтів. Світова і вітчизняна преса дала високу оцінку діям гравців – особливо Валерію Бондарю. Він зосереджувався на оборонних діях і кілька разів рятував нашу команду від поразки. Зокрема, преса відзначила красивий підкат проти Тімоті Веа на 19-й хвилині в нашому штрафному.

Прізвища абітурієнтів не називаємо…щоб не наврочити! Подальших перемог команді і тренеру збірної Олександру Петракову!

Віктор Куйбіда