Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Анонси > Кафедра української і зарубіжної літератури та методики навчання презентує нову літературу

У вівторок, 20 листопада 2018 року об 11:00 у конференц-залі імені Василя Сухомлинського, в рамках творчого проекту «Університетські зустрічі» відбудеться презентація науково-методичної літератури викладачів кафедри української і зарубіжної літератури та методики навчання філологічного факультету.

Модераторами зустрічі стануть: декан філологічного факультету Оксана Свириденко, завідувач кафедри української і зарубіжної літератури та методики навчання Галина Мазоха, директор бібліотеки Ольга Шкира, викладачка Надія Дига.

На зустріч, що присвячується Міжнародному дню студента, запрошуються всі поціновувачі української мови та літератури.