Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Анонси > V Всеукраїнська науково-практична конференція молодих учених, аспірантів та студентів (14-15.11.2018 р.)

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

ДВНЗ «ПЕРЕЯСЛАВ-ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ГРИГОРІЯ СКОВОРОДИ»

НАУКОВЕ ТОВАРИСТВО СТУДЕНТІВ, АСПІРАНТІВ, ДОКТОРАНТІВ І МОЛОДИХ ВЧЕНИХ УНІВЕРСИТЕТУ

Запрошуємо до участі студентів, магістрантів, аспірантів, докторантів та викладачів!

V ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ МОЛОДИХ УЧЕНИХ, АСПІРАНТІВ ТА СТУДЕНТІВ

«ОСНОВНІ НАПРЯМИ РОЗВИТКУ НАУКОВИХ ДОСЛІДЖЕНЬ МОЛОДИХ УЧЕНИХ»

(14-15 листопада 2018 року)

Напрями роботи складаються із наступних секцій:

1. Історико-філософські науки
  2. Політико-правові науки
  3. Природничо-економічні науки
  4. Психолого-педагогічні науки
  5. Фізична культура і спорт
  6. Філологічні науки

Робоча мова конференції: українська.

Місце проведення: ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» (08401, Київська область, м. Переяслав-Хмельницький, вул. Сухомлинського, 30).

Збірник наукових праць матеріалів конференції буде розміщено на офіційному сайті Наукового товариства університету: https://www.nt.uhsp.edu.ua/. Електронний варіант видання – безкоштовно, друкований – за кошти авторів.