Спортсмени університету взяли участь у змаганнях з армспорту

Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Новини > Спортсмени університету взяли участь у змаганнях з армспорту

8 вересня 2018 року в селі Шпитьки Києво-Святошинського району відбулися змагання за Кубок Київської області з армспорту. Команда Переяславщини була представлена спортсменами міста та району. Приємно відмітити, що у змаганнях також взяли участь спортсмени Переяслав-Хмельницького педагогічного університету імені Григорія Сковороди, які вибороли призові місця.

Викладач кафедри спортивних дисциплін, ігор та туризму університету Вікторія Царук, виступила у ваговій категорії понад 60 кілограмів та виборола перше місце в боротьбі на праву руку. Також призові місця посіли студенти університету: Микола Петров (категорія 80 кг) – «золото» у змаганнях на праву руку та Олеся Бессальнова (категорія до 60 кг) – «бронза» на ліву руку.

За результатами змагань команда Переяславщини посіла почесне друге місце. Переможці і призери отримали дипломи на грошові призи.