Одягни вишиванку на урочистості з нагоди Дня знань в університеті!

Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Анонси > Одягни вишиванку на урочистості з нагоди Дня знань в університеті!

Як відомо, для українців вишиванка – не просто одяг. Українські шиття для кожного з нас є чимось дуже особливим: особистим, рідним та святим. Вишивка – як символ, який зберігає наше коріння, ідентичність, розуміння самих себе. Це наша історія, наша міфологія, релігія, давнє мистецтво наших предків, а також душа нашого народу. У вишиванці зашифровано наш генетичний код.

Саме тому ми закликаємо всіх сковородинівців завтра одягнути на урочистості з нагоди Дня знань та початку нового навчального року, які розпочнуться о 10:00 на майданчику біля центрального входу в університет, вишиванку.

Підтримуй своє! Одягни вишиванку на День знань в стінах рідної альма-матер!