Переяславський університет відзначить День знань у суботу, 1 вересня

Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Анонси > Переяславський університет відзначить День знань у суботу, 1 вересня

У зв’язку з тим, що цьогоріч перший день осені, 1 вересня, припадає на суботу в багатьох навчальних закладах виникла дилема – проводити урочистості з нагоди Дня знань та початку нового навчального року в суботу, чи понеділок, 3 вересня. В нашому університеті вирішили не зраджувати традиціям, і провести свято у День знань – 1 вересня.

Урочистості у стінах ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» розпочнуться у суботу, 1 вересня, о 10:00 на майданчику навпроти головного входу в університет.

На першокурсників, студентів та їх батьків, і всіх охочих очікує урочиста частина, в ході якого відбудеться довгоочікувана посвята у студенти нового покоління.

Ласкаво запрошуємо до рідної альма-матер!