Кривенко Юрій Олександрович - Університет Григорія Сковороди в Переяславі

Кривенко Юрій Олександрович

Кривенко
Юрій Олександрович 

кандидат історичних наук, старший викладач кафедри спортивних дисциплін, ігор і туризму

ГРАФІК КОНСУЛЬТУВАННЯ:

четвер: 1400-1600
кабінет № 107
(корпус №
2, поверх № 1)

 

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ:

 uriy_krivenko85@ukr.net

Біографічні відомості. Народився 2 грудня 1985 р. в селі Лящівка Черкаської області у родині робітників Олександра Михайловича та Тетяни Іванівни.

Навчання. У 2003 році закінчив Лящівську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів Черкаської області. Під час навчання у школі активно займався спортом.

У 2003 р. вступив на природничо-географічний факультет Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету імені Григорія Сковороди, який закінчив у 2009 р.

У 2009-2012 рр. навчався в аспірантурі ДВНЗ «Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету імені Григорія Сковороди. У 2014 р. захистив кандидатську дисертацію.

Робота. 2008-2010 рр. – тренер дитячо-юнацької спортивної школи Чорнобаївського району Черкаської області з футболу.

З 2012 р. по 2014 р. – викладач кафедри спортивних ігор. З 2015 р. по 2019 р. старший викладач кафедри спортивних ігор, заступник завідувача кафедри спортивних ігор з наукової роботи, старший викладач кафедри спортивних дисциплін, ігор і туризму.

Суспільно-громадська діяльність. З 2018 р. член комітету змагань федерації хокею на траві України. Член оргкомітету Міжнародної науково-практичної конференції «Актуальні проблеми і перспективи розвитку фізичного виховання, спорту та туристсько-краєзнавчої роботи в закладах освіти»

Член оргкомітету Всеукраїнської студентсько-науково-практичної конференції «Актуальні проблеми і перспективи розвитку фізичного виховання, спорту і туризму в закладах освіти».

Коло наукових інтересів. За сприяння старшого викладача Кривенка Юрія Олександровича на факультеті фізичного виховання проводяться Всеукраїнські студентські науково-практичні конференції «Актуальні проблеми розвитку спортивних ігор, спортивних дисциплін і туризму у закладах освіти».

Наукове керівництво. Під керівництвом Юрія Олександровича студентами факультету фізичного виховання проводяться дослідження за науково-дослідною темою: «Підвищення ефективності тренувальної і змагальної діяльності в ігрових видах спорту». Результати досліджень відображаються в наукових статтях та використовуються при написанні курсових, бакалаврських і магістерських робіт.

Основні наукові праці. Курочкін Віктор Григорович – автор понад 40 наукових та науково-публіцистичних праць.

2017 р. «Народні дитячі ігри м. Переяслава та його околиць кінця ХІХ- початку ХХ ст. Монографія Куйбіда В.В., Коханець П.П., Степаненко В.М., Кривенко Ю.О., Кривенко Р.О.

2017 р. «Хокей на траві. Теоретичні та організаційно-методичні аспекти» Навчальний посібник. Курочкін В.Г., Кривенко Ю.О., Погребний В.В.

Навчальні дисципліни. Кривенко Ю.О. забезпечує читання лекційних курсів із «Історії розвитку спортивних ігор», «Теорії та методики викладання гандболу».

Нагороди Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету.

2005 р. Подяка ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди з нагоди Дня працівників освіти.

Перейти до вмісту